Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar lépni?

Figyelt kérdés

Jelenleg távkapcsolatban vagyok a barátommal még egy hetig

Egesz nap beszelunk a neten, es este is ejjel is. Arra gondoltam hogy ejjel tunik el, mert sok csaj van a környéken.

Eddig mindig en elaludtam 12 óra körul most eldöntöttem, hogy megvárom amig ő alszik el. Lattam h ejjel 2-3 óráig ebren vlt, ez megy 3 napja es most mar nagyon fáradtnak latszik, tehat nem szokott ő sem elaludni ilyen kesőn. En nem tartom szóval, csak varom h aludjon el. Nem mindig beszelunk van amikor csendben vagyunk de megy a hang/ kamera. Nekem most mar úgy tunik h várja, hogy aludjak el es ejjel 1-2 körul eltűzne. Amugy ő is 12 körul szokott elaludni



2021. szept. 24. 09:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Eddig mikor korabban aludtam el, nem vlt faradt. Arra gondolok, h lerendezett valakit egy ora alatt es kettőkor mar aludt
2021. szept. 24. 09:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyugodt ha te mar alszol. Ez lehet feltekenyseg is hogy kivárja mikor mész.es csak azutan alszik
2021. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fő a bizalom...
2021. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Te nem vagy komplett. Ötödjére írod ki, vajon éjjel 3 és 4 közt kit k*rogathat a barátod, mert akkor lenne rá alkalma és vajon van-e nő, aki erre vevő.

Biztosan van.

De ha már csak 1 hétig távkapcsolat, utána tisztázódhat minden.

2021. szept. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy 100-as! Hagyd békén szerencsétlent.
2021. szept. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megölöd a kapcsolatot még mielőtt igazán elkezdődne. Pórázt nem akarsz rátenni?
2021. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen hibbant vagy
2021. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Egy Mátyás királyt felraknék rá, hogy állandóan lájvozó rumuglókról van szó :D
2021. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
#8 emelem egy deákkal
2021. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!