Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek! Élnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Élnétek poliámor kapcsolatban két férfival?

Figyelt kérdés

Befolyásolja a válaszotokat a társadalmi elvárások?

Tehát hogy valszeg megszólna a nép?


2021. szept. 24. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem élnék ilyenben. Monogám vagyok, ebben hiszek, így érzem jól magam.
2021. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Sokan élnek ilyen kapcsolatban, de sajnos általában úgy, hogy van egy hivatalos partner + egy (vagy több) szerető.
2021. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Soha életemben nem csaltam meg senkit, azért, mert nem is érdekelt más férfi, amíg kapcsolatban voltam. 2 férfit nem tudnék egyszerre szeretni, akit nem szeretek azzal meg nem fekszem le. Mások nem érdekelnek, nekem így felel meg 45 éve.
2021. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Együttélni nem. A függetlenségem a minden. De pont aktuális egy új szexpartner keresés, mert a jelenlegivel egyszerűen nem lehet gyakran összehozni.
2021. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Dupla annyit búbolni? Így is elég nehéz egy fő nyugis férfit találni.
2021. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2021. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Még akkor sem, ha teljesen önellátók.
2021. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A mostani fejemmel azt mondom hogy nem. Nem nekem való, pedig nem vagyok sem kapcsolatfókuszú, sem prűd. De nem tudom elhinni hogy 2 férfit szeressek egyszerre. Olyannal meg nem leszek parkapcsolatban akit nem szeretek.


De ez a jelenbeli véleményem. Hogy 15 év múlva mi lesz, who knows

2021. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Én voltam ilyen helyzetben, de iszonyú volt, hogy átverem az egyik embert (a màsik tudott róla, hogy van párom). Baromi nehéz volt nekem is, hogy "kit válasszak", hiszen mindkettőben megvolt, amit a másikból hiányoltam. Lehet engem ezért elítélni, de egy ilyen szituáció baromira megviseli a "csaló" felet is.
2021. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha az egyikkel együtt is élek, a másiknak meg elég, ha akkor találkozom vele, amikor a másik nem ér rá, akkor úgy igen.
2021. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!