Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek!Van olyan híresség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek!Van olyan híresség, akivel szívesen ágyba bújnátok, annak ellenére is, hogy kapcsolatban éltek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
persze
2021. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Nincs, mert akik nekem tetszettek nagyon színészek régebbi filmekből, ők már vagy megöregedtek, vagy meghaltak. A mostani felhozatalból meg épp senki se tetszik annyira.
2021. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Igen van:)
2021. márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Nem igazán vagyok elve ez a rajogó típus. Ha egy hírességnek elismerem a munkásságát, akkor sem akarok mindent tudni róla. Ki a felesége/férje, kivel hozták hírbe, hány gyereke van, milyen botrányai vannak, hol nyaralt, hol lakik... szóval nem érdekel a magánélete. (1-2 kivételt leszámítva, amikor mondjuk beáll egy szervezet mögé teszem azt bántalmazott gyerekek ügye mögé, vagy csinál valami jófej dolgot pl. felköszönt egy beteg kisgyereket a kórházba szülinapján stb ezeket el szoktam olvasni)


Attól mert tetszik a munkássága még nem ismerem, szeretni vágyniakozni pedig csak az után tudok, akit ismerek is, tudom, hogy milyen ember... na ezt pár cikkből nem fogjuk soha megtudni.


Úgyhogy az én vonzalmam csak személynek szól. Egy hírességet esélytelen megismerni, így a rajongásom a reflektorfényig tart.

2021. márc. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Színészek vannak, akik egy-egy szerepben nagyon kívánatosak. Rájuk szoktam gondolni. De nem biztos, hogy le is feküdnék velük.
2021. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Coccolino macival, mert biztos puha :).

Amúgy meg amikor kapcsolatban voltam, egészen addig más férfi érintésének gondolatára is elhánytam volna magam, akármennyire jóképűnek láttam - addig, amíg jó volt a kapcsolat. Utolsó nyögvenyelős időben fantázia terén volt pár ilyen híresség, de a megcsalás nem az én világom, nem tudtam volna rávenni magam akkor se, ha lett volna erre lehetőség.

2021. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Van pár, de nem ilyen nagyon híres hollywoodi színészek, hanem pl. zenészek, youtuber séfek, ilyesmi.
2021. márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Henry Cavill.
2021. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem lenne kapcsolatom akkor se mert sose rajongtam ilyen szinten senkiért.
2021. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Igen, Henry Cavill:)
2021. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!