Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok genetikailag vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok genetikailag vannak úgy kódolva, hogy arra várnak hogy őket hódítsák meg?

Figyelt kérdés
A lányok legtöbbje nem szeret lépni fiúnál, inkább szeretné elcsábítani őt, aztán szolidan felkelteni kiszemelt fiú figyelmét. Egy lány ismerősöm ezt mondta: A lányok erre vannak kódolva, a fiúk pedig a dominánsak. Ez tényleg azért van, mert a lányok így vannak kódolva?
2010. aug. 31. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
fuck yeah
2010. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Egy szoftverfrissítés rátok férne
2010. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
pacseljé már öreg...
2010. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Hát ja, a barlang mozdulni nem tud, de a kígyó attól még belekukkanthat.
2010. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja,én is inkább csak szeretem felhívni magamra figyelmet.

De valójában,attól,hogy a pasik azt hiszik ők hódítottak meg,én már hamarabb kiszemelem őket,és úgy alakítom szándékosan a véletlen eseményeket,hogy jó legyen.

Mikor pedig a teljes behódolást látom a szemében,megnyugszik a lelkivilágom,megmondom,hogy mégsem az esetem,és odébb állok.

Én ilyen dög vagyok.

de nem általánosítanám a dolgot le arra,hogy minden lány így vagy úgy van kódolva.

Egyénenként változó.

De tény,hogy szerintem is több az olyan lány,aki inkább csak vár arra,hogy meghódítsák.

2010. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
dehogy, csak ehhez szoktak hozzá:)
2010. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondták már neked, hogy rendkívül gonosz vagy és egoista?
2010. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez nem genetikai kódolás, hanem mindig is így volt. Eddig. De amilyen puhány férfiak vannak mostanság... Én egyenesen röhögök amikor egy csaj fut a pasi után.
2010. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez nem genetika miatt van így, hanem a nőkbe van nevelve, hogy így kell viselkedniük.

Sokszor láttam óvodában, hogy a kislányok hogy nyomulnak a kisfiúkra:D

De felnőttkorra ez elmúlik.

2010. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, itt is lehet olyanokat olvasni, hogy lányok kezdeményeztek. Amúgy meg szerintem ennek valahogy kölcsönösen kellene működnie nem úgy hogy az egyik fél teljesen passzív a másik meg teper, gyűri magát. A lány határozott jeleket küld, a fiú pedig lép, bár sztem az sem baj, ha a lány firtatja továbbra is a dolgot. Például abban semmi rossz nincs ha a lány megkérdezi, hogy "mit gondolsz rólam?" vagy minden kapcsolat mielőtt elmélyűlne úgy kezdődik, hogy jóban vagytok, ebben az esetben a lány is elhívhatja sétálni, moziba, fagyizni, kávézni. Ha spontán működik a történet akkor nem olyan hú nekem kell elhívni a béna pasit szagú a dolog.
2010. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!