Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek még olyan szerelemes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek még olyan szerelemes, mint először 20 évesen? (30/F), Akkor ismertem meg életem szerelmét, sajnos azóta külön váltunk, de nekem ő volt az igazi.

Figyelt kérdés
Most töltöm a 30-at, 24 éves voltam amikor az igaz szerelmemet elveszítettem, azóta volt pár barátnőm, de egyikbe sem voltam olyan szerelmem, mint akivel 20 évesen voltam együtt 4 évig. Szeretnék családot, gyerekeket, de de csak olyan nőtől, akit újra szerelemmel szerethetek. Hiába leszek 30 éves. hiába telik az idő és hiába lépnek be újabb és újabb emberek az életembe, nem akarok családot olyan nőtől, akit nem szeretek igazán. Fellángolások az elején mindig vannak, de egy idő után elmúlik. Azt az igazi szerelmet keresem, mint anno. Lehetséges hogy megtalálom még?
2021. szept. 26. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Kérdés milyen volt az az exed.


Barátom abba volt a legjobban szerelmes aki csalta agyba főbe es allandoan "feltekenységben" élt mellette, mert valahogy ez izgatja csak.

Azaz olyan nő aki hű szerető társ, az meg ugy nem kell...

Kell neki ez a verseny a nőert, meg az ideg. Es aztan ő full szerelmes, meg eljegyzés, meg éveken át tarto sírás a nő után.


Es ez NEM egyedi eset!

Itt is allandoan ez van h olyanok után sírnak csak a ffiak akik elmennek vagy csalnak, r.bancok csak.


Szóval amkkor találsz olyat amilyen az exed, sőt jobbat nála aki übereli, akkor szerelmes leszel ujra aztan lefuttatod ugyanazokat a köröket ujra.

2021. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

"Azaz olyan nő aki hű szerető társ, az meg ugy nem kell..."



az ilyen női "inceleket" hogy hívják, mint az első válaszoló?

2021. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
En nem az a kategoria vagyok. A 2...:D
2021. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

#1 Ez jó meglátás. Gyakori az is, hogy a nosztalgia teljesen megszépíti azt, ami egyébként nem volt jó.


Nem reális, hogy 20 évesen megtaláld "életed szerelmét", főleg hogy ilyen nem létezik. Magadat kell helyre raknod és kellően ismerned ahhoz, hogy megfelelő párkapcsolatot tudj fenntartani, ennyi idősen ez még korai és sok hülyeséget csinálsz.


Emellett 4 évet voltatok "csak" együtt, abban a 20-as éveidben ami régen a 16-nak számított, és ami annak a fényében hogy te már családot akartál tőle, elég hamar kifulladt. Inkább ez érződik tini fellángolásnak és valószínűleg túlságosan beleélted magad/túlságosan terveztél vele, pedig oka volt hogy vége lett, csak recsegett-ropogott az a kapcsolat valamiért.


Millió oka lehet miért nem tudsz azóta továbblépni, 6 év külön elégnek kellett volna lennie. Ennek neked kell utána járnod, magadba ásva, akár szakemberrel.

2021. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor ismertem meg életem szerelmét, sajnos azóta külön váltunk, de nekem ő volt az igazi."

----> egy biztos ilyenről soha ne beszélj egy nővel se

2021. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5# nyugodtan beszélhet. Ugyanis az a nő aki az exét überellni fogja, annak nem pálya, egy ex utan síró srac. Azaz az exet simán kiüti még az emlékezetéből is majd es csak mosolyog azon ha vki az exe után sír.


En is meghagytam a barátomnak hogy az exéről picsogjon:) csak nyugodtan:D en viszont a jelene vagyok, es ezt a ziccert viszont nem szabad kihagynia ;)

Egy idő mulva már nem az exerol hallgattam a kiselőadásait, hanem magamrol.:D

Es megkaptam azt is hogy nem is tudta hogy ilyen letezik hogy nemhogy vkit még tud szeretni hanem jobban, es nemhogy valaki megüti az exe szintjét, hanem azt amblokk felül is írja.

És féltékeny.



És most ott tart a kapcsolatunk hogy kezdem érteni az exét miért is lépett félre, miért is volt fél lábbal kint a kapcsolatbol, mik is a párom hibái..


Azt, hogy egy nő milyen a párkapcsolatban, hű vagy nem hű, bízik e a kapcsolatban, vagy inkább temeti, azt a férfi váltja ki egy nőből...

Én mellette olyan lettem, amilyen amugy én nem is vagyok valójában.

Illetve saját magam sem így ismertem meg amit en neki hozok/nyújtok.


Azt a vonzást/taszítást a masikban, azt a barátom váltja ki a másikban. Saját magának teremti meg a saját félelmeit/akaratát.


Olyan érdekes dolgokat, vagy változásokat tapasztalok meg magamban is a mostani párom mellett hogy nem is tudtam hogy ilyenek vannak.


Mintha ő valami önbeteljesitést vinne végbe úgy, hogy a másikbol kihoz olyan dolgokat vagy elnyom olyan más dolgokat, hogy ő legyen igazolva.


És ha ez igy van, akkor mindenki tényleg a sajat maga félelmeit vagy céljait teremti meg saját maga köré.


Es a legfurabb az egészben, hogy én nem tudok rá hatni. Van egyfajta gondolkodása, es mindent tudattalan is ugy alakít, hogy az mindenképpen beigazolodjon. Holott én hű es monogám tipus vagyok de olyanokat művel amikkel szinte belekényszerít eltaszit masokhoz ugy hogy en viszont Vele akarok lenni. Ergo nem szakitok. Mert ugye en vele akarok lenni de ő taszit másokhoz, ebbol meg kijön(ne)a megcsalás.


Nem értem azt hogy önbeteljesítő emberekre akiknek van egyfajta "csőlátásuk"félelmeik vagy bármi, hogyhogy nem lehet hatni??

2021. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont ugyanúgy már nem, de nagyon csak máshogy igen. Az első szerelem olyan, mint az első benyomás, első csók, első utazás, stb, nem megismételhető. Természetesen mást, másokat is meg lehet szeretni nagyon, csak az már nem első lesz, hanem második, harmadik, stb. A nosztalgia valószínűleg megmarad. Sok barátnőm volt, nős is voltam, minden hölgyet nagyon szerettem, az elsőre mégis másképp emlékszem.
2021. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ó hát én is így gondoltam, hogy soha többé nem fogok úgy szeretni nőt, mint az első barátnőmet, de aztán sok évvel később azt tapasztaltam, hogy a menyasszonyommal már most sokkal többet, mélyebbet éltem meg, mint az első exemmel valaha.


Éld az életedet kérdező, szerezz új élményeket, ismerj meg új embereket. Ne pörögd túl, előbb-utóbb jön majd egy olyan nő, akivel ugyanazt (vagy, mint az én esetemben, sokkal jobbat) megéled majd újra.


Ez néha időbe telik, de egyáltalán nem azt jelenti, hogy soha többé nem lesz ilyen.

2021. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!