Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehetne elvégezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne elvégezni egy masszázstanfolyamot partnered kényeztetésére?

Figyelt kérdés

Egy olyan tanfolyam után érdeklődnék, amivel eltudnám lazítani kedvesemet és felizgatni. Semmi papír nem kell róla, csak olyan alapfogásokat tanulnék, ami hasznos lehet.

Szerintetek létezik ilyen?

És ha igen, akkor mennyi idő lenne és mennyi pénz? Debrecenbe érdekelne a lehetőség.


2010. szept. 1. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben keresnék egy masszőr ismerőst és kérném, hogy okítson egy kicsit.


Esetleg, ha nagyon csak az alapok érdekelnek, akkor inkább keress valami oktatófilmet, vagy a témával foglalkozó könyvet.

2010. szept. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
youtube-n lehet lennének ilyen videok ahol el lehetne lesni pár alapfogást. Szerintem vegyél valamilyen olajat, babaolaj is jó akár vagy ha lenne fahéj illatban masszázs olaj az jó lenne mert az állítólag jobban felkelti a vágyat. Csak kend be vele és simogasd, néhol erősebben, vagy ahogy neked is jól esne.
2010. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, de ez olyannak tűnik amit te keresel :) Sok sikert!

[link]

2010. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad vmelyiket? Érdekelne az eredmény :$
2010. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!