Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelei vannak annak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak annak, ha egy nőnek tetszik egy pasi?

Figyelt kérdés

Általánosságban értem, milyen jelei vannak annak, ha egy nőnek tetszik egy pasi, ha feltűnően érdeklődik iránta?


Most lehetne mondani, ugyanazok mint egy pasinál.


Lehetne nagyon általános dolgokat is mondani, hogy kedves vele, mosolyog rá, figyel rá, nevet, stb.


De ezek se teljesen egyértelmű jelek, ez lehetne annak a jele is, hogy csak beszélgetnek, meghallgatják egymást, de nem biztos hogy bármelyikük akarna bármit a másiktól.


Lehet csak ismerősök, barátok régről, vagy kollégák.


Én nem ismerkedés témakörében kérdem.


Vannak helyzetek, amikor társaságban a pár egyik tagja gyanakszik arra, hogy egy másik ellenkező nemű szemet vetett a párjára.


Lehet félreértés is, és csak közvetlen vele.


De olyanról is hallottam, hogy valaki hajtott valakinek a párjára úgy, hogy mindkettőt ismerte, és csak utólag derült ki, a másik fél észre se vett semmit, sőt egyes esetekben viszony is lett belőle.


Én azt mondom, nem kell mindent túlgondolni, de résen kell lenni, nézni jeleket.


Persze a bizalom alap.


Viszont én nem lennék kettesben és nem mennék sehova olyannal, akiről tudom vagy sejtem hogy tetszem neki és akar valamit. (Azokat udvariasan lekoptatom).


Ha a barátaimmal találkozom a partnerem nélkül, az teljesen más, mert őket ismerem egy ideje, és tudom egyikük se akar tőlem semmit.


Szerintem senki nem engedné el szívesen a partnerét olyannal, akiről tudja valszeg be fog próbálkozni nála.


Szóval, milyen egyértelmű jeleket tudnátok mondani, akár saját tapasztalatból, hogy egy nőnek tetszik egy pasi?


Amelyekből ki lehet szűrni, hogy na, ez a csaj tuti hajt a másik csaj pasijára.


Veletek már előfordult, hogy a partneretek megtetszett egy ismerősötöknek, gyanítottátok és kiderült tényleg nyomulni akar?



máj. 20. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Leírhatnánk több 100 sort több 100-an....


De csak gondolkodna és gondolkodna az ember a végsőkig, hogy vajon akkor biztos tetszem e neki...ez egész biztos? most akkor tuti? Tényelg valóban? És ha mégsem?


Ha tetszel egy nőnek, akkor ha elhívod egy üdítőre akkor elmegy veled. Ez a legtutibb ha elhívod, a többi mind mind csak talán...


De ha sokáig tökölsz és gondolkodsz ezen akkor egyik nap jön majd egy másik pasi aki gondolkodás nélkül el fogja őt hívni....te meg csak gondolkodsz majd, hogy mi a f**äszért nem tetted

Aztán ezen fogsz keseregni...

máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

Nekem ha tetszik egy férfi, akkor dacból letagadom, direkt nem mutatom ki.Rideg vagyok vele és kimért.Pont, mintha rühellném.

Csak akkor mutatom ki a tetszést, ha valaki udvarol nekem magától, és vevő vagyok rá.

máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
2. Mert te mentálisan sérült vagy.
máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
#3 Csak annyira, mint az átlag.De ezt bóknak veszem.😊
máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Én is fordítva működöm és azt kerülöm és afelé mutatok unszimpàtiát aki tetszik.
máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Pl nagyobb társaságban is legfőképp az övét keresi. Ahányszor csak tudja megérinti, ha lehet egész közel megy, ül hozzá. A bátrabbak flörtölnek is. Néz amikor azt hiszi nem látod, majd zavartan elfordul ha észreveszed, vagy tovább néz, egyenesen a szemedbe.


Én ezeket csináltam azzal aki nagyon tetszett. Évekig. Sok évvel később azt mondta nem tudta hogy bejött nekem... 🤦‍♀️🤦‍♀️

máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván a pasi tudja magáról hogy milliárdos, szóval nagyon más jel nem is kell.
máj. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
4. Az átlag nem bunko azzal aki tetszik neki.
máj. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Semmi. Ha egy nőnek tetszik egy férfi, akkor minden erejével igyekszik titkolni, és csak olyan "jeleket" ad, amiket rajta kívül a kutya sem vesz észre. Ha láthatóan kimutatja, hogy tetszik neki egy férfi, akkor nem tetszik neki, csak szívatni akarja.
máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ennyi sok hülyeséget régen olvastam :-)

A sok okos, rafináltkodás, játszmázás, na ettől mindg kiakadtam és már nem is érdekelt az adott nő és pont. Utána a feje tetejére állhatott, akkor sem érdekelt.

máj. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!