Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazuk van az inceleknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazuk van az inceleknek?

Figyelt kérdés
Csak a milliós fizetéssel és saját lakással, kocsival rendelkező, 190+ cm magas, Mr. Olimpia testalkatú, "Lapátállú" férfiaknak van barátnője, felesége, gyerekei? Az összes gyári munkás, szakmunkás, bolti eladó, tanár, egészségügyis stb. férfi egész életében magányosan szenved, mert a nők rá sem néznek?
2021. szept. 27. 10:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
6%
A probléma ott van , hogy mondjuk 5% al több férfi van fiatal korban , mint fiatal nőből és a legsikertelenebb 5% nak emiatt nem jut nő
2021. szept. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem úgy volt, hogy csak a férfiak felső 5-10%-ának jut nő?
2021. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
9%
Most ezt mi értelme van megkérdezni? Ki az aki letagadja, hogy "összes gyári munkás, szakmunkás, bolti eladó, tanár, egészségügyis stb. férfi" gyermek nélküli, egyedülálló?
2021. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Imádom, ahogy ilyenkor álnaívan úgy tesztek, mintha nem lenne telehányva a topic ilyen kérdésekkel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. szept. 27. 10:37
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
A népesség több, mint fele párkapcsolatban él. Ennyi gazdag nincs.
2021. szept. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

Nem, nincs igazuk, ez az egész egy nagy kamu.

Mellesleg a szingli pasik között pont nem a gyári munkások, szakmunkások, tanárok stb vannak többségben, sőt.

És azért Magyarországon a milliós fizetés sem átlag, márpedig elég sok pasinak van párja, bőven millió alatti fizetésekkel is.

Az incel valójában az a töketlen pasi, aki a saját hülyeségeiért másokat (a nőket, a náluk - szerinte - menőbb pasikat, a világot...) hibáztatja, ahelyett, hogy magába nézne és változtatna, fejlődne.

2021. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
És ha tele van hányva a topic ilyen kérdésekkel, akkor az értelmes ember elgondolkozik, hogy a családtagjai, az ismerősei, kollégái, utcán látott emberek párjai csak hallucinációk? Vagy mi? Továbbra is várom a válaszod, hogy mi értelme ezt megkérdezni?
2021. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Nekem azért volt sok nőm mert intelligens vagyok. Akk ez most h van?
2021. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Én a feleségem lakásában lakok. Ráadásul alig 180 vagyok és átlagos a bérem is. Ez hogy lehet akkor?
2021. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Csak 180 cm vagyok és gyárban dolgozok. 10 éve nem voltam egyedül.
2021. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!