Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az inceleknél általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inceleknél általában megjelenik a zaklatás?

Figyelt kérdés
Tehát,hogy nőket zaklatnak? Vagy ilyen nincsen náluk?
2019. ápr. 15. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Megjelenik. Nagyon gyakran. Mivel legapróbb kedvességet is úgy veszik, hogy na aztán most ő bejött egy csajnak végre, és amikor a lány megmondja, hogy „a-aa, nagyon nem!”, akkor azt még kihívásnak is veszik, hogy biztosan csak kéreti magát a lány. És ilyenkor már zaklatásnak lehet venni az üzengetéseket, telefonhívást, személyes megkeresés pedig nagyon ijesztő. Szóval ilyenkor kell a nőknek nagyon gyorsan elhatárolódni az illetőtől, és egyértelművé tenni, hogy itt nincs tovább kedvesséb, nincs semmi, le kell tiltani, menekülni. Ezek az incelek képesek gyilkolni is. Nagyon torzult személyiségűek.
2019. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Szinte minden alkalommal. Mivel eleve gyűlölik a nőket szinte minden gesztusra azonnal ugranak amit egy nő tesz. Ha pozitív abban is találnak valami kivetni valót amiért el lehet kezdeni mocskolódni meg fenyegetőzni. A legkedvesebb, legkorrektebb elutasítás után is elhordanak mindennek.

Sajnos egyre több erőszakos bűncselekményt követnek el, nem csak nők ellen. Az ilyen fanatikus oldalakon is erre buzdítják egymást. Általában eleve azért lesz valaki incel és azért nem kell a nőknek mert már kezdetekkor nagyon komoly lelki deformitásai és pszichológiai problémáik vannak. Erre csak még jobban ráerősít az egész.

2019. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem zaklatok noket egyaltalan. Vannak noi barataim is. Van olyan noi baratom, akivel 2003 ota mai napig majdnem naponta beszelunk. En asszisztaltam vegig a pasis dolgait, hozzam jott vigasztalodni.


F35 incel

2019. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

A zaklatás nem incel tulajdonság, hanem általános emberi.

Hírességek holdudvarában mindig akad néhány.

2019. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában azért nem olyan gyakori szerintem. Nyilván vannak akik pszichopaták és bosszúra szomjaznak, vannak akik csak nagyon bénák és azt hiszik ha kitartóan próbálkoznak akkor majd biztos meghozza a gyümölcsét, meg vannak akik nem zaklatók semmilyen formában.
2019. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez durva.

Köszi a kérdést, mert nekem ez az incel kifejezés totálisan ismeretlen volt. De most már tudom hogy van külön kategória arra ami vagyok. Ez ad némi megnyugvást.


A kérdéshez: én soha nem zaklattam nőket, inkább félek tőlük, és némi utálattal vagyok irantuk mert nem értem őket. Mondjuk egy ronda emberileg egy kupac szar vagyok, szóval annyira nem furcsa hogy nem akarnak közel kerülni.

Viszont akik közel akartak kerülni azokat gyanúsnak tartottam és mondjuk durva vádaskodással elüztem...

2019. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!