Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma megyek a pasimhoz, viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma megyek a pasimhoz, viszont most ovulálok és fehér folyásom van, gáz?

Figyelt kérdés
Lehet ma már lesz vmi kis petting, vagy orális sex, tisztaságit nem akarok betenni, mert sztem ciki. Mit csináljak?
2010. szept. 1. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Orális szex.. mármint te neki:))
2010. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi sose nézzük mikor milyen folyásom van, ha sötétben csináljátok egyáltalán nem veszi észre,amúgy egy érett felfogású fiú ezt megérti.Annyi h. most ő csak újjal izgasson, ne nyelvvel,mert ilyenkor nem túl az íze,de fiúja válogatja.Amúgy én szoktam tisztaságit hordani ha kell és simán leveszem, ha nem akarom h. lássa akkor megmondom neki h. ne nézzen ide vagy leveszem nadrággal együtt a bugyit.
2010. szept. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fülünyúl ***** válasza:
Igen, gáz. Főleg ha ez első alkalom lenne. Tegyél be nyugodtan tisztaságit, a srácot legfeljebb leszopod, ha rákérdez megmondod, hogy semmi gond, csak neked most "olyan" ott lent. Érteni fogja, nem lesz ciki. Az őszinteség fontos, így tudni fogja, hogy nem azért mert nem akarod őt, hanem eü. oka van. Ennyi, nem kell túlspilázni mindent.
2010. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

Mert ez egy tök normális dolog, ha te cikinek tartod vagy a fiú nem érti meg akkor szerintem neki adj egy könyvet, te pedig ne stresszelj ezen.Nőljetek fel ehhez, vagy ne csináljatok semmit.

2010. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen nagyon gáz h ovulálsz.

ciki a tisztasági ásd el magad :)

2010. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Menj el szex előtt zuhanyozni és használj intim lemosót, akkor nem lesz baj :) A tisztasági betét pedig nem gáz egyáltalán, szégyellheti magát, ha gáznak érez, a peteérés arról árulkodik, hogy egészséges vagy, ez pedig távol áll az olyan dolgoktól, amit szégyellned kellene.
2010. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!