Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a mai napig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a mai napig kellemetlenül érzem magam, ha látom a bántalmazó exem?

Figyelt kérdés

Eltelt már 3 év azóta, de még mindig így érzem magam. Testileg nem bántott, de érzelmileg igen. Mindig azt éreztette mennyire kevés vagyok hozzá, és most is az vagyok. Ugyanis ő hagyott el engem. Utánam is jobban alakult az élete. Én a párommal nem jutok egyről a kettőre, még lehet gyerekem sem lehet sose.

Ő meg persze utánam fél évvel teherbe ejtett egy nőt 3 hónap után, rögtön meg is házasodott, sikeres élete lett. Egyszer rám is írt, de nem írtam neki semmit. De a közösségi médiában imádják egymást, meg szép család. Folyton nézi az adatlapomat is.

Volt mikor így távolról megláttam és kellemetlenül éreztem magam. Bárcsak sose látnám viszont. Viszont ő meg szinte rám se nézett, bár annyira én sem néztem, csak épp odapillantottam.


2021. szept. 29. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kívülről nem lehetsz biztos benne, mennyire valós az a facebookos boldogság. Lehet, hogy tényleg az. Ha közben folyton nézi az adatlapodat, az fura... Lépj túl rajta, remélem megtalálod azt, akivel boldog leszel
2021. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél, beleértve, hogy ne figyelgesd a profilját. Felejtsd el!
2021. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En is kellemetlenul erzem magam az exemtol.

Engem nem elhagyott (adta volna inkabb azt az eg), hanem nem engedett el, zaklatott, fenyegetett. Amivel csak bántani tudott azt megtette, habar nem vert konkretan meg.

Nekem is lassan 3 eve de a nevetol is rossz erzeseim vannak, nem meg, ha latnam.

2021. szept. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja es semmi penzert nem nezegetnem az adatlapjat.
2021. szept. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Jaj te leány...

1. bántalmazó

2. ex (hálaistennek)

3. 3 hónap(!) után teherbe ejtett valakit - részvétem a hölgynek

4. a facén imádják egymást - otthon meg ugyanúgy terrorizálja a nőt, ahogy anno téged.

Hogy jobban alakult az élete, az viszonylagos. Lehet per pill jobbank tűnik az ő élete, de hosszú távon ő, ha valóban bántalmazó típus, soha nem lesz szép élete. Ellentétben veled, akinek ez összejöhet. Lehet nem a jelenlegi pároddal, de akár.


Amúgy teljesen megértem az irigységed. Mert a felszín valóban ezt mutatja. De a valóság messze nem ez.

2021. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Én elis mentem volna emelt fejjel. Kit érdekel az a nyomorék?!

A látszat meg csalhat, nem biztos, hogy boldog.

A közösségi oldaladról meg tiltsd le!

N29

2021. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!