Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mikor kértek hátmass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mikor kértek hátmasszázst?

Figyelt kérdés

Volt már olyan veletek, hogy egy lány megkért titeket, hogy masszírozzátok meg a hátát?

Velem megtörtént, de olyan értelemben nagyon fura volt, hogy nagyon nagyon erősen kellett masszíroznom. Szinte már nekem fájt. De őt kikapcsolta. El is aludt közben.

Lányok, ti mikor kértek hátmasszázst?

Értem ez alatt, hogy pl megkérnétek a nővéretek pasiját? Főleg akkor ha sejtitek, hogy bejöttök neki?

Létezik, hogy egy hátmasszázs csak egy hátmasszázs? (gondolom)

Én úriember voltam, de azóta sem hagy nyugodni.



2021. szept. 30. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha fáj a hátam. Szállj le a csajod húgáról, oltári nagy balhé lesz, ha kiderül. Lehet, hogy egy életre tönkreteszed a kapcsolatukat, ha összehozol bármit vele.
2021. szept. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha faj a hatam, de barmennyire is faj inkabb bejelntkezek egy masszorhoz minthogy a testvérem parja segitsen
2021. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem kérném meg a nővérem párját ha nincs bennem hátsó szándék.


De te meg nem úriember vagy hanem egy balek. Inkább illedelmesen el kellett volna utasítanod a párodra való tekintettel.


Ha bociszemekkel megkér szépen hogy dugd meg akkor is ekkora úriember leszel és haptákba vágod magad?

2021. szept. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Felizgat ez a lány igaz?

Flörtölés jól esett?

2021. szept. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!