Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja elhinni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja elhinni egy pasi, hogy nem másik pasi miatt utasítom el, hanem mert egyedül akarok lenni?

Figyelt kérdés
Azért írogat, hogy számonkérjen, miben jobb a másik, meg úgyis tudja, hogy van, ne hazudjak. Ennyire hihetetlen, hogy inkább egyedül vagyok, mint vele?

2021. szept. 30. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Menj bele a játékába és írd meg neki, hogy ha eddig lett is volna esélye, ezzel a számonkérős, hisztis antiférfi viselkedéssel végleg elásta magát és nem akarsz többet hallani ssm róla.
2021. szept. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Mert kifogtál egy hülyét, akit nem tudsz leszerelni, hanem részt veszel a baromságában.
2021. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Titsd. Ez a szerencsétlen nem fogja fel, hogy mit mondasz neki. Annyira vöröset lát az elutasítástól, hogy az agya átment ősember agyba.
2021. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Tiltsd le. Másból az ilyen típus úgyse ért.
2021. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Ez az a típus, amelyiknél a törlés, tiltás működik, nála baj van a toronyban. Szerencséd, hogy nem kezdtél vele!
2021. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Az bántóbb számára, hogy inkább a magány, mint ő.
2021. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, hogy bántó, de nem kellhet nekem se bárki, csak mert fordítva lenne rám igény. Hát igazán sajnálom.

Nekem is volt ilyen típusú "lovagom" és pár nap hisztéria meg számonkérés után letiltottam.

2021. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is van egy ilyen ismerősöm. 10 éve környékez. Néha eltűnik hónapokra, 1-2 évre, aztán előkerül, hogy még mindig csak engem szeret. Rosszban nem akarok vele lenni, mert a családjaink jóban vannak és amúgy egy jólelkű aranyos srác.

Viszont neki mindig füllentenem kell, hogy van valaki, alakul valami, szerelmes vagyok valakibe.

Egyszerűen nem jut el az agyáig, hogy ha egyedülálló vagyok, akkor miért nem vagyok inkább vele mint egyedül. Hív, ír, nyomul, virágot, csokit hoz. Állandóan velem lógna"barátilag", persze közben folyamat próbálkozik.

Évek óta inkább már azt hazudom, hogy van valaki akkor is ha nincs.

2021. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán miért adsz okot? Nem kell megindokolnod az elutasitás okát
2021. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

8-as, miért nem küldted még el a halálba?


Engem pontosan 0%-ban érdekelne, hogy a "családjaink jóban vannak", mert a srác egy idióta.

2021. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!