Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 30 éves koromra se sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 éves koromra se sikerült még egy pár hónapos párkapcsolatot se virítani, érdemes felkészülni hogy egész életemben egyedül leszek?

Figyelt kérdés

Se család, se barátnő, se semmi.

Nagyon kemény amúgy látni ahogy megy mellettem el az élet.


2021. szept. 1. 09:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Teszel is érte valamit, hogy legyen, vagy csak vársz?
2021. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A huszas éveimben próbálkoztam, 20-25 között brutálisan sokat, 25 felett már kevésbé, de még akkor is.


Most 30 vagyok.

2021. szept. 1. 09:25
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Biztos vagyk benne, hogy még nem próbáltál meg mindent azért, hogy lenyűgözd az ellenkező nemet. Siránkozás helyett cselekedni kell!
2021. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Pedig rengeteget udvaroltam nőknek. Nem vagyok jó pasi sajnos, illetve nagyon szegény is vagyok. Ez nem segíthet az ügyön.
2021. szept. 1. 09:28
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
1-es vagyok,igazából erre csak egy megoldás van, minél többet kell társaságba járnod, sok embert megismerni,előbb-utóbb találsz valakit. Netes ismerkedést nem javaslom.
2021. szept. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem volt még barátnőd boldog ember vagy. Már csak azt kéne elérni, hogy ne is akarj. Hidd el ha most az öledbe pottyanna egy nő nagyon kiábrándulnál, hogy "most komolyan, ez csak ennyi?" Nem érnek annyit mint amit magukról állítanak, ne dőlj be nekik.
2021. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
De olyan nincs, hogy nem vagy jó pasi, erről beszélek. Csak kigyúrod magad, kicsit dolgozol a stílusodon, javítasz a testbeszédeden, és már tapadnak is a nők. Kb majdnem mindegy milyen fejed van, amíg tesben-lélekben rendben vagy. Rossz pasi nimcsen, csak lusta...
2021. szept. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7: Én nem fogom azért átalakítani a testemet hogy a nőknek jobban megfeleljen... én jól érzem magam a testemben. Ami nem kigyúrt, egy átlagos test. És akkor mi van...


"Netes ismerkedést nem javaslom."


Hát pedig nekem az maradt, mert társaságom nem igazán van. Egyébként sokat próbálkoztam élőben is, nem nagyon érdekeltem a nőket soha.

2021. szept. 1. 09:38
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Ja, hogy neked így jó? Elnézést, azt hitzem problémának érzed, hogy nincs párkapcsolatod. Akkor viszont miért a kérdés? Ha neked így jó, akkor nincs semmi gond! 🙂👍
2021. szept. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem, a testemre gondoltam, azzal nincs bajom. S pont elég energiát fektettem eddig is nőzésbe...


Miért kéne még a testemet is átalakítanom?

2021. szept. 1. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!