Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok a tetovált fiúkról? Sokat levon egy tetkó?

Figyelt kérdés

nekem vannak tetkóim (3 db), ebből egy jól látható helyen az alkaromon. hosszúujjúba nem látszódik.

persze igényes tetkók, nem egyszerű kocsmatetoválások...


2010. szept. 1. 14:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez 2 dologtól függ:

1. milyen az a bizonyos tetkó (mutass képet róla vagy hasonlóról ;))

2. megy-e a pasi stílusához, hogy tudja 'viselni'

2010. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sztem nagyon szexi! Engem egyedül a nonfiguratív meg discotetkók taszítanak. Azoknak semmi értelme sztem, nem is szépek. Ha már vki tetkót csináltat, akkor az igényes művészi munka legyen ne vmi nonfiguratív borzalom. Szeretem ha van mondanivalója egy tetkónak, így van értelme sztem.

Meg persze az is fontos, hogy menjen a tetkó a fiú stílusához. Annál sztem nem igazán van szexibb ha egy ember teljes mértékig tisztában van a stílusával, tudja mi áll jó neki és ezt használni is tudja. Akik félévente váltogatják a stílusukat, a hajszínüket miegymást, azok nem találják önmagukat, sem a helyüket a világban és ez nagyon látszik és elég lehangoló. Hopp kicsit elkalandoztam. Lényeg a lényeg, szeressük a tetkós fiúkákat mert csábik, de legyen értelme annak a tetkónak ha már egy életen át a bőrünkön hordozzuk!

2010. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

páromnak 2 tetoválása van, egyiket szeretem, másikat gyűlölöm :) a jobb alkarján van egy nagyon szép nonfig minta (majd egy kicsit átrajzolva ez kerül a csípőmre), a jobb vádliján pedig egy kínai írás (5 betűből áll). na én a lábán lévővel nem vagyok kibékülve, egyrészt a jelentése miatt, meg amúgy sem tetszett.

sztem csak attól függ a tetoválás megítélése, hogy tudja-e viselni az ember. szal nyugodtan csajozz rövidujjú pólóban, aki a tetkó miatt pattint le, azzal nem is érdemes foglalkozni.

22/N

2010. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én imádom a tetkós pasikat :D

Volt barátomnak több is volt,lábán,hátán,kezén is volt :)


szóval nekem bejönnek a tetkósok :)


képet nem akarsz mutatni? :)

2010. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem
2010. szept. 1. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!