Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit tudtok beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit tudtok beszélgetni távkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én akárhogy próbálom manapság, se ismerősre se flörtre nincs több időm, mint kb. két naponta egy email. Telefonon jó, de az túl közvetlen és senki se szívesen beszélget telefonon. Tiniként el tudtam chatelni napi 8 órákat, most meg erre van személyenként napi 5 percem.
2021. okt. 4. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a posztot. Kivel akarsz beszélgetni? Kivel vagy távkapcsolatban? A barátnőddel túl személyes a telefonálás? Mi van? :D
2021. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi minden reggel munka előtt egy 20 25 perc telefon. Napközben messengeren írunk, és ahogyan tudunk válaszolunk. Este viszont telefon és videochat is van.

Többet kommunikálunk, mintha rendes kapcsolatban lennénk, mert nem tudunk csak hetente kéthetente találkozni. Ezzel tudjuk fenttartani a kapcsolatot. Ha beszélgetni se beszélgetnénk minden nap, akkor ez a kapcsolat nagyon nagyon hamar kihülne, és értelmét vesztené.

2021. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1: ennyire gyengeelméjű nem lehetsz. Ja de.
2021. okt. 4. 09:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De mi az, hogy a telefon túl közvetlen? Akkor az élő szó mi? :D
2021. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2 az jó, de ez valahogy nekem nem megy, van hogy egy üzire csak 3 nap múlva írok, nem bírok hamarabb, ha időm van akkor meg nem vagyok olyan hangulatban, vagy inkább alszok vagy nézek valami filmet.
2021. okt. 4. 09:48
 6/11 anonim ***** válasza:
ketnaponta egy email senkinek nem lesz eleg. eleg nehez elhinni, hogy tenyleg csak napi 5 perced van.. ez csak kifogas. ha ennyire nincs idod, kedved, akkor minek akarsz kapcsolatot?! raadasul tavkapcsolatot? tenyleg full ertelmetlen a kerdesed.
2021. okt. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
3 nap múlva válaszolsz egy üzenetre? Inkább filmet nézel? Minek vagy egyáltalán kapcsolatban? Ennek így semmi értelme sincs.
2021. okt. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi többet beszélgetünk,mint előző párommal akivel együtt éltem...

Amikor tudunk pötyögünk,telefonálunk,illetve minden nap este videochat

Nyilvan vannak napok amikor kevesebbet,ha olyan programja van valamelyikünknek,máskor viszont többet.

2021. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1# Hagyd, ez már valami Z+ akárhányadik generáció. Túl személyes = nehezére esik felhívni, kényelmesebb aludni egyet aztán 3 nap múlva visszaírni.


Tiniként... Most már nem vagy az? Érett férfi lett belőled?

2021. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

5#

Akkor minek neked egyáltalán kapcsolat?

Nagyobb energia befektetés egy távkapcsolat, mint ahol napi szinten tudtok találkozni.

Ha meg csak beszélgető partnert keresel, akkor meg ne kapcsolatba gondolkozz.

Inkább megnézel egy filmet ahelyett hogy kommunikálj esetleg a pároddal.. ez megint nagyon sok mindent elárul. Üzenetre válaszolni pár másodperc az életedből, a wc- n sza...ás közben is meg tudod tenni.

Ne eröltesd ezt a dolgot szerintem , mert csak kifogás hegyek vannak.

2021. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!