Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek is volt ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek is volt ilyen pasitok?

Figyelt kérdés

Alig kèt hónapja vagyok együtt a párommal. Az a probléma hogy egyszerűen nem elégít ki. Én sima szextől nem tudok elmenni. Ezt tudja ő is. A két hónap alatt egyszer ha kinyalt és egyszer ha kézzel kielégített de ennyi. Pedig szinte minden héten legalább egyszer volt szex és ő mindig elment.

Mitől lehet ez? Vagy rá kellene kérdeznem hogy miért csinálja ezt? Vagy egyszerűen lustaság?

20/L



#nem #elégít #ki
2021. okt. 4. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Önzőségnek hívják. Ez ellen csak te tudsz tenni kommunikációval.
2021. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Mert leszar. Neki egy pina vagy, amit használgat. Tök boldog, hogy nem említed ezt meg neki, és élvezgethet beléd továbbra is.
2021. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem lustasag, ennel is rosszabb. Erdektelenseg.
2021. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha tudja és mégsem foglalkozik vele, akkor kuka 🤷🏼‍♂️
2021. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális férfinak szeretettől függetlenül alap, hogy ki tudjon és ki is elégítsen egy nőt. Nem találkoztam még olyan pasival, aki nem törekedett erre (én is nehezen megyek el).

Sőt, ha hosszas probálkozás után sem sikerült, ő(k) volt(ak) elkeseredve.

Az ilyenek, akikről te írsz, nem férfiak, csak önző phaszok.

2021. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyet otthagynám szex közben. Majd megtudja milyen jó érzés kielégületlenül maradni. Recskázni tud a kezével is ehhez nő nem kell. Szexnél már nem csak egymaga van és az ő igényei. Ultimátumot adnék vagy szimplán addig nincs behatolás sem amíg előtte nem nyal ki minimum 1 orgazmusig.
2021. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Azért csinálja, mert megteheti és még ezután is lefekszel vele. Én hiszek a kommunikációban, de itt már el lett mondva neki, mint írod és leszarta. Ezek után mehetne, amerre lát. Mondjuk, én már nem vagyok 20 éves.
2021. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom azt is érted a nagy öntudat közepette, hogy ezzel a pasival, és ezzel a kapcsolattal csak önmagad minősíted.

Ha nem lenne jó már rég kib@sztad volna. És nem nyígnál a gyakorin, hogy nem vagy kinyalva.

Ha csak nem a privi vadászat a célod ezzel.

😂🤦‍♂️

2021. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ez attól van, hogy nagy ívben lesz-rja, jó-e neked vagy nem.

Ha elmondtad neki, mit hogy szeretsz és ennek ellenére képtelen kielégíteni, az azt jelenti, hogy a partnered rossz az ágyban és nem is akar jó lenni benne addig, amíg neki ez így kényelmes, ráadásul te se nagyon érdekled.

2021. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Bocs, a kérdés az volt, volt-e ilyen pasim: nem. Hosszú távon nem jöttem össze olyannal, akit nem érdekelt, hogy jó-e nekem a szex vagy nem.

Olyan volt, hogy rossz volt a szex valakivel, de azzal nem feküdtem le kettőnél többször (mert úgy vagyok vele, első alkalommal még elnézem, mert bármi miatt lehet az, hogy nem teljesít az ember jól), de kapcsolatba pláne nem kezdek ilyennel.

2021. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!