Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értelmeznétek a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értelmeznétek a női munkatársaim reakcióját?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel a barátom elment munka előtt edzeni, majd megfeledkezett róla, hogy az edzőtáskája zsebében hagyta a lakáskulcsát, amit edzés után hazavitt (én még akkor otthon voltan, értelemszerűen a saját kulcsommal bezártam az ajtót). Már mindketten a munkahelyeinken voltunk, amikor felhívott, hogy nagy a baj, akkor jutott eszébe, hogy hol maradt a kulcs. Megbeszéltük, hogy odaadom az enyémet, jöjjön be érte a munkahelyemre. Bejött az irodába, ahol 1,5 hónapja dolgozom, közben a női munkatársaim látványosan megbámulták, majd miután elment teljesen irigykedve megjegyezték, hogy mennyire helyes pasim van, milyen piszok mázlista vagyok. Nem szoktam a magánéletemről mindent megosztani a közösségi oldalaimon, sem a munkatársaimnak, így korábban annyit tudtak, hogy kapcsolatban élek.
2021. okt. 5. 13:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert Te hogy értelmezed? Irigykedtek. Ebben vársz megerősítést?
2021. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A barátod ronda. A munkatársaid jófejségből bámulták meg, hogy ne érezd szarul magad.


Most jobb? :D

2021. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én fordított esetben biztosan nem mondanék ilyet, ráadásul az egyikük estére be is jelölte. Olyan érzésem van, mintha ki akarnának vele kezdeni. Ma is szóba került, az említett bejelölős megkérdezte tőlem, hogy mikor jön be legközelebb a párom.
2021. okt. 5. 13:27
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Kicsinyes vagy nagyon. És ha nem ájuldoznak, hanem fikázzák, akkor szakítasz vele? Nevetséges.
2021. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Próbáljátok értelmezni, amit írtam. Egyáltalán nem arról van szó, hogy bárkitől külső megerősítést várnék a párom külsejére vonatkozóan.
2021. okt. 5. 13:32
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Bejön nekik a párod. Örülj neki. Milyen munkahely ez amúgy, hogy pikk-pakk rámozdulnak a hapsidra...?
2021. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem mi a kérdés

Én is simán megmondtam egy barátnőmnek vagy csak egy kollégámnak is ha helyes volt a pasija 🤷‍♀️

2021. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%

Szia! A helyedben megoldottam volna barmi aron hogy en vittem volna el neki a kulcsot de semmikepp se hivtam volna oda. A nok nagy resze ilyen, s meg rosszabb ez akkor ha bsztlan pnak.. Baratnozest is tavol a parodtol erdemes megoldani, nincs ilyen.


N

2021. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek nyolcassal, a nők nagyon aljasok tudnak lenni. Aki bejelölte a párod (már ez ultragáz), simán rá fog mozdulni mert viszket neki.
2021. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
De ki mondta, hogy a hapsi majd veszi a lapot...?
2021. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!