Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti minek értelmeznétek ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minek értelmeznétek ezt az ofő részéről? Jogosan haragudtam meg?

Figyelt kérdés

Most érettségiztünk tavasszal. Tartottunk tegnap egy összejövetelt, ahol ott volt az osztály egy része. Beszélgettünk az asztal körül és egyszer csak ott volt a volt osztályfőnököm mögöttünk és ő is bekapcsolódott a beszélgetésbe.

Direkt az én székem mögé állt és feltérdelt rá kicsit vagy nem tudom és neki nyomta a lábát a fenekemnek. Eléggé nagyon.

Gyorsan meg is léptem. Ez annyira gáz volt, nem is akarok vele többet találkozni. Nagyon jó viszonyunk, mindenben segített az osztálynak. Meg mindenki elmegy egyetemre, meg valószínű nem is több rögtönzött osztálytali...

36 éves tesitanár.


2017. aug. 31. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Azért reméljük túléled és nem kell évekig tartó pszichiátriai kezelés.
2017. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Mi nem ismerjük őt, így nehéz válaszolni. El tudod róla képzelni, hogy annyira szórakozott/elvarázsolt, hogy észre sem vette, mit csinál? Amúgy az a véleményem, hogy épeszű ember odafigyel az ilyesmire, hacsak nem direkt csinálja. Szóval szerintem a maga perverz módján így akart közeledni. Joggal lettél mérges, mert eléggé belegyalogolt a személyes szférádba.
2017. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mekkora a feneked?
2017. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most ezt nem azért írom, de tényleg jó seggem van. Nagy és kerek, de ez őt nem jogosítja fel semmire. Főleg az ofő, fúj.
2017. aug. 31. 20:04
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
tesitanárok közt kicsit több az ilyen, de nem titok,hogy sok részeg lányt pisiltettek már meg férfi tanárok a banketten.
2017. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Őszintén szólva ha egy tesitanárról beszélünk (aki valószínű izmos és jóképű, bár lehet csak sztereotípia), akkor kicsit be is indulnék rá.
2017. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Nekünk a tesitanárunk (50 feletti, nem is jóképű), rácsapott az egyik csaj seggére és mondta neki hogy "de feszes a segged". :DDD
2017. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Beteg perverz pedofil. En jelentenem az igazgatonal.
2017. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Beteg sem nevezném, pedofilnak meg fő leg nem. 18 éves vagyok.

Az igazgatónak hogyan jelentsem, ha nem is járok oda? Meg értelme se lenne...

Viszont nem óhajtok vele többet találkozni.

2017. aug. 31. 20:35
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Fazsa h mindenkit lepontozol. Köszi
2017. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!