Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon tényleg fontosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon tényleg fontosabbak a nemi szerepek mint külföldön?

Figyelt kérdés

Fontosabb hogy egy férfi ferfi legyen és egy nő nő legyen, tehát egy férfi hordja a nadrágot, védje a nőt, ő legyen az erősebb, védelmezze a nőt stb.


Viszont mikor külföldön éltem nem ezt láttam, abszolút szinte nem voltak nemi szerepek, pl sokszor nő védelmezte a férfit...


2021. okt. 5. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet még az elmúlt években nem láttam, hogy a nő védte a férfit. Pedig régóta külföldön élek.

A nemi szerepek itt mások. Nem attól lesz valaki férfi, hogy ő dönt, és anyagi függésben tartja a családot, a nőnek meg konyhában a helye. Itt értik, hogy mit jelent az egyenjogúság.

Viszont teljesen hétköznapi, hogy az ajtónàl előre enged, ő emel nehezet (munkahelyen is, előírás!), udvarias, tisztelettel szól. Teljesen normális, ha a kolléga fizet egy kávét, mindenféle hátsószándék nélkül. Nem úgy, mint Magyarországon, ahol gold digger vagy, ha két óra séta után be akarsz ülni egy üdítőre.

Ettől még vannak nemi szerepek.

2021. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Elmaradottak vagyunk, nálunk még ott vannak az emberek agyilag, mint máshol 10-20 éve.


Nyilván külföldön is vannak kretének, de amíg odahaza egy senki vagyok, ha nincs gyerekem, amitől le lehet söpörni mindent, amit letettem arra a bizonyos asztalra, illetve bármit tudok, valaki kényszeresen megkérdezi, hogy ugye nokedlit tudok-e szaggatni, aaddig külföldön példakép lehetek azért, amit elértem a szakmában és még a férfiak is elismerően "badass"-nek hívnak és elismerik azokat a dolgokat is, amiket én értem el önállóan és olyan dolgokért találnak vonzóbbnak, amiért odahaza senki. De ezek csak az én tapasztalataim.

2021. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Sose értettem ezt a védelmező dolgot. Nem alap, hogy megvédem a páromat?


A külföld pedig mind vallásilag, mind kulturálisan elég tág fogalom, így nem kifejezetten helytálló a meglátásod.

2021. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Magyarország le van maradva. Hímsovinisztabbak a ferfiak, és az egyenjogúságban is igen hátul vagyunk.
2021. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3: nyilván az EU jobbik felére gondolt, nem Jambodzsaea.
2021. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Külföldön élek. Nem értem kitől-mitől kéne védelmeznem a pasim. (De egyébként azt se, hogy neki engem kitől kéne.)

Az 1-es leírta azt amit én is írnék.

Egyébként kizártnak tartom hogy te külföldön éltél. Csak bedobtad, hátha így jobban csúszik a kamud. Hát nem.

2021. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
A nemi szerepek alapból nem léteznek. Normális emberek segítenek egymásnak akkor is, ha nincs ott a szex ígérete. Azon majd még gondolkozom, hogy mitől kell engem védelmezni.
2021. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
külföld, mint például afganisztán?
2021. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
14%
#5 szerintem egyáltalán nem nyilvánvaló. Miért lenne nyugat európa jobban külföld mint a közel keled vagx dél-afrika? :D
2021. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
22%
közel-kelet
2021. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!