Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők undorodnak a magas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők undorodnak a magas, pálcika lábú férfiaktól?

Figyelt kérdés
190 cm magas vagyok nagyon vékony lábakkal, úgy érzem emiatt nem kellek egy nőnek sem. A felsőtestem rendben van, csak azok a fránya lábak nem erősödtek meg, hiába edzettem rá.
2021. okt. 6. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindenkinek más az ízlése.
2021. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy.

Sok edzett férfinak vékonyabb a lába jóval.

Sok idősebb nőnél is ez van, ha egész életükben magassarkút hordanak, vékony lábuk van, de a felsőtestük meg "megemberesedik".

2021. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
2021. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
De.
2021. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
De nem.
2021. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem a vékony lábakat,főleg ha hosszúak. Komolyan. Ez egyáltalán nem hátrány. Nekem nem olyan vékonyak, inkább átlagosan csontosak, ráadásul még nagyok is. Nő létemre ez nem túl jó,de ez van.
2021. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy edzel a lábadra (felhúzás, guggolás, csak, hogy a két legnagyobbat említsem) és nem erősödik meg. Valamit rosszul csinálsz. Nincs rendben az étkezésed (elégtelen fehérjebevitel pl.), nem alszol eleget, nem éri elég terhelés a lábizmokat (ez lehet helytelen testtartással végzett gyakorlat ill. túl könnyű súlyokkal való edzés következménye is) stb.


Amúgy sok nőt nem zavar a vékony láb, nekem egyik barátnőm sem említette soha, hogy túl vékonyak lennének a lábaim mielőtt elkezdtem volna rendesen edzeni. (pedig, visszatekintve, nagyon vékonyak és izomtalanok voltak)


A nőzéstől függetlenül érdemes lenne megvizsgálnod, mit csinálhatnál másképp. Az önmagában esztétikailag sem szerencsés, ha van egy kipattintott felsőtested pálcika lábú alsótesttel, de sok mobilitásbeli problémát is okoz majd, ahogy idősödsz.


Ha ezt a problémát megoldod, helyreáll az önbizalmad a lábaiddal kapcsolatban és később sem lesznek mobilitásproblémáid. Dupla haszon.

2021. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Azért egy izmos, aranyos láb csak szexibb.
2021. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Senki se problémázott a kecses és izmos vékony lábaimon:) erősek mint az acélrúgók:)
2021. okt. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!