Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, előfordult, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, előfordult, hogy még szexre sem kellettetek egy férfinak? Férfiak, volt, hogy még szexre sem kellett egy nő? Nem lelkiismeret vagy bármi ilyen miatt, hanem mindössze a nő külseje miatt.

Figyelt kérdés
A visszautasítók vagy a visszautasítottak voltatok, vagytok?

2021. okt. 8. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem unjátok még? 😂😂😂
2021. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

persze.

munkahelyen rendszeres az ilyen.

játszótéren is előfordul amikor a gyerekkel vagyok és megtudja az anyuka, hogy elváltam.

és igen.

annyi az oka, hogy nem tetszenek sem külsőre, sem státuszban.

de ettől függetlenül elbeszélgetünk nevetünk, kajálunk együtt, ha pedig felhozzák újra az ajánlatukat, akkor egy nem sértő poénnal elütöm.

2021. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem két pasi is elutasított és később sem tudtam megszerezni egyiket se. Szar érzés volt.
2021. okt. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Igen, előfordult, hogy még szexre sem kellettem a pasinak. Pedig értelmes és szép is vagyok. A közdiedelemmel ellentétben előfordul ilyen is.


Azóta van már párom, aki sokkal jobb férfi, mint azok, akik elutasítottak.

2021. okt. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult, az okát nem tudom pontosan de nem akartak tőlem semmit. Nem hagyott mély nyomot, nem jöhetek be mindenkinek😅
2021. okt. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as az a probléma, hogy megszerezni akartad, és nem tudtad elfogadni, hogy ők nem téged kerestek.


Amúgy ezek a kérdések unalmasak. 5-ös jól fogta fel.

2021. okt. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem kellettem még nekem tetsző férfinak, mert nem vagyok szép nő. Vagyis ez így nem igaz, mert voltam házas, de a férjem nem tetszett elsőre, csak oda volt értem, ami nekem meglepő volt (előtte csak tipik lúzerek voltak oda értem) és hagytam, hadd alakuljanak a dolgok. Végül nagy szerelem lett. De egy társkeresőn átlapoztam volna.
2021. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen.
2021. okt. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!