Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abból lehetnek problémák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abból lehetnek problémák, hogyha két ember más évszakot, napszakot szeret?

Figyelt kérdés
Mondjuk egyik fél szereti a nyarat és a napos időt, a másik a telet szereti és a borús esős, havas időt.

2021. okt. 9. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Amire te gondolsz az nem napszak. Napszak az éjjel, a reggel, a dél stb. Ez időjárási viszony.

El nem tudom képzelni, hogy okozhatna ez problémát.

2021. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Elképesztő hova süllyedtek az emberi kapcsolatok. A nagylábujjának a mérete szerint is szűkítsd le az ismerkedést, akkor biztos megtalálod az igazit
2021. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Barátom imádja a forro nyarakat, izzadást mindent kibir. En gyűlölöm a hőgutát.

Ehhez képest egész nyáron a klimás kecoban voltunk, ő néha napozott, en soha.

Strandra meg ilyenek, nem jár soha (nekem meg nem volt kedvem).

Es ennyi volt a nyár.

2021. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek, ha hiányzik a tolerancia és a rugalmasság. Ha egyik nyaggatja a másikat, hogy élvezzék már együtt azt, amit csak ő szeret vagy kifejezetten meg akarja változtatni, mert szerinte az a jó és egészséges, amit ő szeret. Nem vicc, volt már olyannal dolgom, aki meg akart "gyógyítani" azért (is), mert ki nem állhatom a napsütést...
2021. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs belole problema, nyaron o hallgatja a hisztimet a napsutes es a meleg miatt, telen meg en az ovet a hideg meg egyebek miatt.
2021. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem nyaras, én teles, de sosem okozott ez gondot. Én elmegyek vele nyaralni, ő meg járja velem a karácsonyi vásárokat. A gyerekek születése óta igyekszünk nem nyíltan utálni egyiket sem, hogy ők ne legyenek előítéletesek. 😊
2021. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindenből IS lehet probléma, mert minden lehet hiszti tárgya. De ha nem olyan extrém esetekről beszélünk, ahol az egyik fél egész nyáron menne, strandolna, napozna, meg sem bír maradni a fenekén, míg télen ki sem teszi a lábát a házból, míg a másik fél egész télen menne, síelne, telezne, míg nyáron ki sem teszi a lábát a lakásból, így minimális szinten sem kapcsolódnak be egymás programjába, ennek azért nem kellene problémát okoznia.
2021. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni, hogy ez hol okozhatna problémát. Férjem a telet szereti én a nyarat, soha nem volt ebből semmi feszültség.
2021. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!