Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ember lennék emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember lennék emiatt?

Figyelt kérdés

Régóta olyan párkapcsolatra vágytam, ahol megbecsülnek, szeretnek, foglalkoznak velem.


Nagyon szeretem a párom, mindent megadnék érte, hogy boldog legyen, mindig..


Sajnos az utóbbi időben, eléggé labilis lett a lelki világom, és néha az az érzés jön rám, hogy mással sokkal boldogabb lenne.. vagyis önbizalmam, önértékelésem a béka segge alatt, és egyre több közöttünk a vita..


Nem szeretném elveszíteni, de sajnos úgy érzem részben már elvesztettem.. és ez elszomorít.


Szeretnék ezen változtatni, de néha mint valami analfabéta érzem magam, nem tudom hogy szóljak hozzá.. mármint nem félek tőle, csak a kommunikáció eleve egy hatalmas gyengeségem volt mindig is.


Értelmetlenül fogalmazok, nem tudok nyitott/érdekes, kifejtős kérdést feltenni..


Szeretném jobb ember lenni. Jobb lenni a kommunikációban. Kérdezésben.


Szeretnék vele több minőségi időt tölteni, vagyis vannak közös programjaik, de leginkább a kommunikációs készségeimet.


Valaki aki esetleg hasonló cipőben járt, hogyan tudott ezen javítani? Cikk, könyv?



2021. okt. 6. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Mi miatt? Talán kezd el ott a kommunikációt, hogy rosszul érzed magad, bár nem írtad mitől labilis a lelkivilágod. Azt meg felejtsd el, hogy te akard eldönteni, hogy őt mi teszi boldoggá!

Semmilyen könyv nem fogja megmondani, hogy mikor mit kell tenned. Ha nem akarod, hogy a problémák rád omoljanak, akkor beszélj, akkor amikor még kezelni lehet, ne akkor akard, amikor régen késő.

2021. okt. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Olvass könyvet a jobb szókincsed miatt, kezdj beszélni folyamatosan mint a többi nő, gyakorold a Magyar nyelv szépségét. Beszélj és kommunikalj.
2021. okt. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Miért lett labilis a lelkivilágod?
2021. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!