Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet manapság is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet manapság is úgy beszélni a nőkkel, mint a Romeo és Júliában ?

Figyelt kérdés

"Pusztulj, te sápkóros dög, ronda cafka,

Zöldbéka te!"

"Kösd fel magad, te cafka, lázadó rongy."


2021. okt. 10. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A c betűsök valahogy így szoktak egymással üvöltözni a lakótelepen, szerintem túl sok Shakespeare-t olvasnak, az a baj....
2021. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mégis elfogadott az ilyesféle beszéd ?
2021. okt. 10. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
A primitív bunkó emberek körében elfogadott. Normális intelligens ember aki tiszteli a másikat nem beszél így
2021. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerettségi körömben többen vannak kapcsolatban. Valami lehet a dologban, mert akivel ilyen módon (na nem ebben a cizellált irodalmi stílusban) beszélnek, azok a nők sokkal jobban ragaszkodnak a pasijukhoz, mint aki udvarias, kedves, meg hűséges. A nőknek kell a pénz, az alázás, meg a versenyhelyzet. Az ilyen idióta klasszik férj típus amilyen én is voltam - ez az önfeláldozó, családjáért élő és dolgozó, hűséges, figyelmes hülye - nem nyerő!
2021. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaaja, jó pedofil sztori...

tényleg egy középköri férfi agyszüleményéhez kell igazítani a dolgokat? Nem beszélt így sosem senki... most is csak a Hallmark filmekben hallasz ilyet.

2021. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De hatásos lenne élesben nem ? Tiszteletparancsolóan, hangosan, de nem ordítva közelről egy alacsonyabb nőre, hogy fizikailag is tudja ki a főnök. Egy ilyen jelenetben egyből beholdolna a nő ugye ?
2021. okt. 10. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Én tökön rúgnálak, de kinek mi.
2021. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!