Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudja egy exfeleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudja egy exfeleség tönkretenni a férfi új kapcsolatát?

Figyelt kérdés
Jogos az a vád, hogy ha szétmennek az azért lesz, mert túl sokszor kérem a segítségét a közös gyerekeink körüli teendőkben?
2021. okt. 10. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Jogos, kopj le az exférjedről.
2021. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

Egy nőnek ez a zsigereiben van. Millónyi praktikát képesek alkalmazni.

Összehozlak az ex nejemmel, ő ebben profi.

2021. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem ennyire egyszerű. Én pl. évekig vittem a hátamon a gyerekkel kapcsolatos teendők nagy részét, eleve közös felügyelet van, ugyanannyit van a gyerek az apjánál mint nálam. Ez úgy nézett ki, hogy amikor neki volt valami programja, akkor simán átvállaltam a részét is, nekem meg mondjuk egy évben egyszer volt ilyen, hogy a normál felosztáson kívül meg kellett kérnem.

Aztán mikor nekem lett kapcsolatom, akkor nyilván több időre volt szükségem magamra is, és akkor szerettem volna "visszakérni" azt a sok-sok pluszban bevállalt időt, pár hétvége formájában. Na én ekkor kaptam meg, hogy tönkreteszem a kapcsolatát...

2021. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Sosem értettem azt a férfi hozzáállást a családalapításhoz, hogy képesek megcsinálni egy gyereket, aztán minden lelkifurdalás nélkül otthagyni őt is, meg az anyát is, akire innentől az összes felelősség esik.

Ehhez már önmagában is kell bizonyos szintű szociopatizmus.

Az, hogy a gyereke nevelésére fogja a jelenlegi kapcsolatában a problémáit, viszont még ennél is durvább.

De mint ahogy itt is látod, a férfi azt várja a nőtől, hogy kussoljon, húzza meg magát, még akkor is, amikor teljesen jogos megkérni őt a kötelessége végrehajtására. Hát mi az, hogy a gyerekének szüksége van rá, mikor ő már "új életet kezdett"?

Téged fog okolni, mert nem tudja hogy kell felelősséget vállalni,sem a gyerekéért, sem a mostani házasságáért. De ettől még nem a te hibád.

2021. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

4

Sose èrtettem azokat a nőket akik gyereket szúlnek de egy fasz miatt otthagyják a csaladot.

2021. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Honnan tudjuk? Nem tudjuk, hogy hogyan éltek, lehet jogos, ha direkt szopatod őket, mondjuk rendszeresen akkor akarsz valamit, amikor tudod, hogy programjuk van vagy éppen még ahhoz is segítséget kérsz, hogy kivedd a kanalat a fiókból. És az is lehet, hogy nem jogos és teljesen normális vagy, csak akkor keresed az exet, ha tényleg szükség van rá.
2021. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Te akartad a gyerekek felügyeleti jogát! Akkor meg felügyeld őket!
2021. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Fel kene fognia hogy ő apa. Nem jogos.
2021. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
6: Idáig 6 órában dolgoztam, akkor az volt a gond, hogy keveset keresek, azért nem elég a 2x30 ezer Ft tartásdíj. Munkahelyet váltottam, hogy ne legyenek anyagi gondjaink, viszont most hetente 2-3 alkalommal bent kell maradnom túlórázni, és havi kb 2 szombaton is dolgozom. Nincs más segítségem, így ilyenkor kénytelen vagyok megkérni, hogy hozza el, vigyázzon ő a gyerekekre. A múlt héten szombaton dolgoztam, a kisebbik gyerek beteg lett. Ők családlátogatóba utaztak volna a nő szüleihez, de ezt le kellett mondaniuk. Ilyen kaliberű dolgokról van szó. A kanalat megtalálom magamtól is a fiókban, ilyen jellegű segítséget nem várok el...
2021. okt. 10. 14:36
 10/16 A kérdező kommentje:
És mielőtt valaki azzal jönne, hogy akkor fizessek meg valakit hogy vigyázzon a gyerekekre... ahhoz azért még így sem keresek elég jól, hogy ezt megengedhessem magunknak. Vagy akkor már ugyanott lennék, ha visszamennék 6 órába.
2021. okt. 10. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!