Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha valaki elterjesztette, hogy együtt vagy valakivel, akit nem is ismersz?

Figyelt kérdés

Egy-két helyről visszahallottam, még csak nem is ismerem az illetőt, fogalmam sincsen, hogyan indult ez ki, ki kezdte el. Egyszer gondoltam ráírok, de utána mondom, felesleges, csak magamat égetném, hogy bocsi ezt hallottam a városban. Komolyan, még csak alapja sincs. Én nem tudom... Csak nem tudom, ő mit gondolna, ha ő hallaná vissza. Nehogy azt higgye, én mondtam ilyet.


Nem tudom, ki talál ki ilyesmit egyáltalán. Először röhögtem rajta, de utána...


2021. okt. 12. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele.
2021. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél...

én ezt nem kajálom be, h. semmi közöd nem volt hozzá.

2021. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát majd pont te mondod meg!


Semmi sem, még csak nem is beszéltünk soha, nem is találkoztam vele egyszer sem, egy városban lakunk annyi! Szerintem valaki benézett valamit, vagy összetévesztett valakit, aztán utána terjedt, vagy nem tudom... Próbáltam kideríteni, ki kezdte, de úgy voltam vele, nem csinálok neki reklámot, jobb, ha annyiban hagyom...

2021. okt. 12. 17:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes...
2021. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés ugye az, hogy mit csinálnék?


1) Csodálkoznék nagyokat

2) Megkérdezném a többieket, hogy mi a franc van, ti is hallottátok?

3) Kideríteném, hogy ki terjeszti. Bár az lehet veszett fejsze nyele:D

4) Az illetővel nem tudom beszélnék-e....félreértheti, bár nem hiszem. Együtt nevetnénk max.:)

2021. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek mi értelme van?
2021. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Velem is volt olyan, hogy hallottam, hogy én összejöttem valakivel egy bizonyos helyen - ahol még soha nem voltam és az illetőt is csak látásból ismertem...

Néztem egy nagyot aztán éltem tovább az életem...

2021. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszarnám. Rólam olyat is terjesztettek, hogy meghaltam és amikor ott álltam az illető előtt, akkor kb. ragaszkodott ahhoz, hogy ez történt. Fingom sincs, honnan szedték.
2021. okt. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8-as ez durva:D
2021. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!