Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telik egy átlagos hét a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Hogy telik egy átlagos hét a pároddal (mindegy hogy együtt vagy külön éltek)?miket csináltok, mikor hazaértek munka után? És hétvégén?

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap általában mindketten fáradtak vagyunk meló után, így csak beszélgetünk, filmezünk vagy sorozatot nézünk, ha jó idő van, sétálunk, hidegebb estéken kártyázunk, társasjátékozunk. Hétvégén kimozdulunk barátokkal, vagy családhoz, néha egy mozi, egy étterem, jó időben kirándulás, egy évben egyszer-kétszer belföldi wellness valami eldugott helyen. 2 éve élünk együtt :)
2021. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Együtt élünk, van egy 2 hónapos fiunk.

Reggel 8kor indul dolgozni, addig együtt ébredezünk, kávézunk

Délután 5 körül ér haza a munkából, ő a babával van, én vacsit csinálok. Közben folyamatosan beszélgetünk.

Lerakjuk aludni a babát 9 körül, közösen megvacsizunk, beszélgetünk, megnézünk 1 részt a sorozatunkból aztán alszunk.

Hétvégén vásárolunk, kertészkedünk, sétálunk, beszélgetünk, sorozatot nézünk ha van rá időnk.

Mellette főzés, mosás, takarítás plusz a baba. Ezeket megosztjuk egymás között.

Gyerek előtt is hasonló volt a rutinunk.

29/N

2021. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem élünk még együtt, amikor nála alszom, akkor szexelünk :D Hétvégén ha jó az idő motorozunk, vagy bulizunk, a lényeg hogy egyik nap se üljünk otthon, hanem aktívan teljen az idő. Legtöbbször spontán jönnek a program ötletek.
2021. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Munka után általában vacsit csinálunk, kajálunk, kicsit játszunk a gyerekkel, utána a férjem elviszi fürdetni, addig én valahogy összevakarom a lakás romjait, utána én altatok. Miután ő elaludt, szabad foglalkozás, ilyenkor törődünk a hobbinkkal, magunkkal, kicsit tornázunk a nappaliban, akármi, aztán mikor elálmosodunk (vagyis csak én :D ), akkor összebújva megnézünk egy sorozatepizódot, és én alszom, a férjem meg folytatja a korábbiakat amíg nem jön aludni ő is. Hétvégén próbálunk valami családi programot szervezni, kirándulunk, barátokkal találkozunk, de minimum játszótérre elmegyünk, vagy a parkban labdázunk vagy valami. Elég rugalmas, időjárástól és a kedvünktől függő a program általában. A napközben ennyiben más, este akkor is mindig ugyanaz van.


14 hónapos a kislányunk, mindketten dolgozunk.

2021. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten itthonról dolgozunk, de napközben nem sok időnk van, néha amikor épp összefutunk a konyhában akkor váltunk pár szót, aztán mindenki megy vissza az irodájába (mindkettőnknek van saját tere). Munka után főzök valamit és megvacsorázunk, egy gyors mosogatás-konyhatakarítás aztán utána mikor mi. Néha sötétedésig kertészkedünk, mert épp meg kell valamit csinálni ami nem várhat a hétvégéig, néha megnézünk egy filmet vagy pár sorozatrészt, néha elmegyünk valahová sétálni vagy csavarogni (ez inkább nyáron jellemző), néha csak elvagyunk a saját hobbinkkal külön-külön. Semmi se kötelező, ahogy épp alakul.

Hétvégén általában nagybevásárlás, nagytakarítás, ezzel hamar megvagyunk ketten, én sütök-főzök (ami az egyik hobbim) aztán a fennmaradó időben elmegyünk valamerre, vagy jönnek át barátok, vagy mi megyünk barátokhoz, vagy csak itthon kertészkedünk, pihenünk, megnézünk valamit vagy játszunk a ps-en, kártyázunk, beszélgetünk, esetleg elvagyunk a külön hobbijainkkal.

2021. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Együtt élünk, én itthonról dolgozom.

A házimunkákat elvégzem amíg férjem a munkahelyén van.

Mikor hazaér, beszélgetünk, kinek hogy telt a napja, majd vacsizunk, közben még beszélgetünk, majd leülünk internetezni. Ilyenkor van a nap végi csendes leengedés. Egy ideig nem is igen beszélgetünk, majd netezgetés, tvzgetés közben persze beszélgetünk. Majd alvás. Vagy együtt, vagy külön, attól függ, férjem dolgozik-e másnap.

Mikor szabadnapos férjem, olyankor intézzük ha kell valamit, barátokkal, ismerősökkel találkozunk, megyünk, vagy jönnek hozzánk. Vagy épp egész nap csak itthon lazítunk. Közös hobbink van, heti egy délután ott vagyunk.

Hétvégén vagy dolgozik férjem, ha nem akkor a hétvégéken leginkább itthon vagyunk. Ha van tennivaló elvégezzük, de leginkább filmezünk, játszunk, lazítunk, relaxozunk...vagy találkozunk a családdal.

2021. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!