Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elkezdek ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkezdek ismerkedni, könnyebben elfelejthetem az exem, vagy csak sérülni fogok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állt elő, hogy pár napja szakított velem a párom (3 éve voltunk együtt). Pár napra rá felhivott, hogy sajnálja hogy ezt mondta, szeretné folytatni. Azóta néha-néha beszélgetünk messengeren, de néha úgy viselkedik mint aki akarja folytatni, néha meg mint aki nem. Teljesen kikészít ezzel, de sajnos munka miatt csak jövő hét végén tudnánk találkozni.

Számomra ez nagyon rossz érzés, hogy most húzza az agyam majdnem 2 hétig, aminek akár az is lehet a vége, hogy kidob megint.

Egy problémám van, hogy én még mindig nagyon szeretem. Tudom, hogy azért szakított velem, mert stresszes időszak ez mindkettőnknek és sokat veszekedtünk mostanában. De úgy vagyok vele ha ő szeretné folytatni akkor én is mert még szeretem.

Viszont ebben a kb 2 hétben nem tudom mit kezdhetnék magammal. Ha olyan kétes dolgot ír, amiből az jön le, hogy nem biztos az érzéseiben egyből elkap a sírás, mióta szakitott velem 6 kilót fogytam és azóta sem tudok rendesen enni, se aludni. Ezért arra gondoltam talán felmennék Tinderre, és beszélgetnék más srácokkal, esetleg 1-2 randi (amiből nem lenne szex vagy ilyesmi), hátha kicsit ki tudnám verni a fejemből vagy nem tudom...őszintén nem tudom jó ötlet-e, tanácstalan vagyok.


2021. okt. 12. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Rohadt egy dolog így "ismerkedni". Ha van benned minimális jóérzés, nem csinálsz ilyet. Azok a férfiak, akikkel szórakoznál, érző, emberi lények, nem eszközök ahhoz, hogy te lefoglald magad két hétig.
2021. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj és dumálhatunk, engem most dobott a bnőm 6 év után :D (kb egy hete) 30F
2021. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!