Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így elfelejthetem az exem? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így elfelejthetem az exem? Ez jó "megoldás"?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja szakított velem az exem. Csupán csak fél évig voltunk együtt, de nagyon nehéz még mindig feldolgoznom, hogy ő már nincs velem, nem szeret, nem hiányzom neki. Ő volt az első szerelmem. És igaz, hogy 3 hónapja szakított velem, de a szakítást követően pár napra újra találkozgatni kezdtünk. Ezek a találkozások nem éppen voltak barátiak, voltak ölelések, csókok. De nem akart már együtt lenni velem. És kb egy hónapja közölte velem, hogy már nem akar találkozni, beszélni, mert már nincs miről, és már nem szeret... Azóta hiába keresem, hiába írok neki, nem mindig ír vissza, sőt, most már nem ír egyáltalán.. Fel kell fogjam, hogy hagynom kell, nem szabad foglalkoznom vele, ha ő sem foglalkozik velem.. Én még mindig nagyon szeretem, de ideje lenne enyhítenem ezt az érzést, elszakadnom tőle, elfelejtenem. Végül is, ő már valószínűleg elvan mással, találkozgat más lányokkal...


Van egy fiú, akivel egy ideje beszélgetek, és nagyon jófejnek tűnik. De elég esélyes, hogy ő csak megfektetni akar. Azon gondolkozom, hogy belemenjek-e ebbe, vagy sem. Mert úgy érzem, ez jó lehet abból a szempontból, hogy kicsit jól érzem magam mással, mással foglalkozom, ezzel talán elfelejthetem... De bizonytalan vagyok. Lehet, hogy ettől csak még rosszabbul fogom érezni magam lelkileg(?) Nem tudom, hogy jó ötlet-e ez, hogy ott alszom nála.. Mindössze egyszer találkoztunk eddig, de többször is beszéltünk, írt nekem.


Szerintetek? Jó ötlet ebbe belemenni?



2014. okt. 3. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
én biztos hogy nem mennék bele.
2014. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

én is lefeküdtem pár frissen szakított virágszállal hehe.

szerintem teljesen jól érezték magukat közben és utána is.

2014. okt. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Fontos, hogy elhitesd magaddal, hogy ennek vege es tovabb kell lepned. Sajnalom, hogy igy alakult. Ha ugy erzed, hogy szivesen lefekudnel a sraccal, mert tetszik, es jol erezned magad, akkor mindenkepp menj bele, ne hagyd, hogy a fejed visszafogjon. Nem tartozol semmivel az exednek, o mar nem torodik veled, nem erdekled. Jogod van boldognak lenni, es jol erezni magad massal, ugy ahogy te szeretned.
2014. okt. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!