Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek beleszeretni egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni egy nős férfiba akinek a szeretője vagyok. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Felejtsem el vagy várjam meg, míg elválik?

2021. okt. 13. 11:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%

Felejtsd el.!

Nem fog elválni, ezért vagy talonban.

2021. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 harebell ***** válasza:
79%
Szerintem a legjobb döntés, ha meg szakítós vele a viszonyt.
2021. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
62%

1. Kersel mellé még két szeretőt, ha minden estére kell valaki.

2. Maradsz mellete, ha a hét legtöbb napján jól elvagy megadban.

3. Keresel egy független férfit, azután vagy megtartod mellette vagy nem.

Gondolom te is tudod, hogy kb. ezek a lehetőségeid.

A terítem a betlit a feleségénél nem opció. Eddig minden ismerősömnél a férfi ezután maradt a párjánál.

2021. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%

Meg akarod forditani, hogy te jársz vele, es más a szerető?

Kerdezz erre rá nála, hogy szivesen cserélnél a párjával, lehet e szó erről.

2021. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%

Aki válni akar, az válik. Utána ismerkedik.

Aki szeretőt tart, az nem válik.

Eleve hülyeség volt ebbe belemenni. De majd rájössz.

2021. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

Pasz , te vagy az első ezen a fórumon ezzel a problèmàval.


Ja nem

2021. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyen viszonynak ez lesz a halála. Ha nem tudod uralni az érzéseidet, akkor nem való neked az ilyen jellegű kapcsolat. Hidd el én tudom 8 év szeretői viszony után. Azt felejtsd el, hogy majd elválik. Nem fog soha, vagy ha egyszer igen, az nem miattad lesz.

És arra sincs garancia, hogy akkor még érdekled majd. Nős pasassal csak vonzalom lehet, de szerelem nem.

2021. okt. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
Közben kerss valakit, aki csak téged szeret, és ha megtalálod, akkor szakíts ezzel a szeretővel!
2021. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
97%
Én is jártam így, egy darabig jó volt, aztán egyre jobban kezdett zavarni, hogy csak második vagyok, végül mikor rájöttem, hogy nem fog elválni, szakítottam vele. Nem volt könnyű, mert szerettem és simán hozzámentem volna ha elválik, de nem volt tovább tartható így.
2021. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
83%

Férfiként írom neked, aki szeretőt tart, nem fog elválni. Te csak azért vagy jó neki, hogy megkapja, amit otthon nem kap meg. Főleg, ha hosszú idő óta tart.

Ha az elején tudod, hogy szerető vagy, akkor még talán lenne esély, hogy elválik, de egy idő után, esélytelen. Úgy látja, érted nem lenne érdemes feladnia a családod. Szóval, gondold át, hogy maradsz a másodhegedűs állapotban vagy kilépsz és próbálsz valahol első lenni. 50/F

2021. okt. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!