Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, aki beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, aki beleszeretett a szeretőjébe? Ès ha igen, hogyan tett pontot az érzései végére?

Figyelt kérdés

Eljött ez a nap is, hogy megkérdőjelezzem saját intelligenciám valósságát. Kétlem, hogy okos emberre vall, hogy tudva egy kapcsolatáról, hogy a másik fél sehogyan sem áll hozzá, belészeret. 36 éves nő vagyok. A szabályok tiszták voltak, tartottuk magunkat hozzájuk. Barátság extrákkal. Az ismerettség még gyermekkorunkba nyúlik vissza. Az együtt töltött idő fantasztikus, de csupán ennyi.

Beleszerettem. Nem tudom, mikor. Amint ráébredtem, kiléptem. Természetesen ő nem tudja az igazi okot, de nem volt ellenvetése, talán már másnak készítette elő a terepet. Nem tudom. Viszont, mint írtam, régi ismerettség. Ahányszor rám ír, hogy mi van velem, a falat kaparom. Hiányzik. Mindig. Ő azt írja, boldog és jól van. Én pedig...nem tudom, mit kell tenni. Legjobb lenne nem látni, de rengeteg a közös ismerős. Kitörölni facebookról és a világ végére költözni, de ezek nem lehetséges opciók. Valakinek ötlet?


2019. nov. 9. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Esetleg megkérdezheted tőle, hogy ő hogy érez, mert lehet, hogy ő is elkezdett valami romantikusat érezni irántad. Ez a ,,jól van" olyan tipikus, így is úgyis azt írja, hogy jól van. Lehet titokban epekedik.

Ha ez nem opció, keress mást. Foglald le a gondolataid, kegyen új hobbid...

2019. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem, ez nem opció. Van hobbim, igyekszem is lefoglalni magam, viszont így is befurakodik a gondolataimba. Vagy ha esetleg egy hét eltelne nélküle és próbálnám összeszedni magam, rám ír,megkérdezi, hogy vagyok. Többet nem, de ez bőven elég, hogy felkavarjon.

Nem fogom beégetni magam, hogy tudtára adom, mit érzek. Zavarba hoznám és teljesen fölösleges is

2019. nov. 9. 16:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak szeretők? Mindketten kapcsolatban vagytok? Vagy más okból?
2019. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Így alakult, nem tudom, miért. Én nem vagyok kapcsolatban, az ővé bonyolult, soha nem is beszélt róla. Felvállalt kapcsolata nincsen.

Mi nem határoztuk be, hogy mi ez köztünk. Ha úgy volt kedvünk, találkoztunk és amit éreztünk, azt csináltuk. Én fogalmaztam most így meg, hogy szeretők, hogy érthetőbb legyen a kérdés.

2019. nov. 9. 17:16
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ülj le vele és beszéld meg vele az érzéseid. Mert így évekig fogsz szenvedni és nem fogsz továbblépni, mert ő gyanútlanul barátkozik.
2019. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet kb annyi, hogy ismerd meg önmagad. Nincs olyan hogy barátság extrákkal. Olyan van hogy érző lény vagy és vagy kontrollálod az érzelmeid vagy nem. Egyébként az ilyen kapcsolatok tanulhatóak, de kell némi gyakorlás hozzá.


El kell dönteni mit akarsz. Akarod vissza? Akkor hajts rá. Nem akarod vissza? Akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot. Esetleg írj rám:)

2019. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben pontot tennék az egész végére úgy, hogy őt se lássam. Rég összejöttetek volna, ha ennél többet akart volna. Pedig nagyon is lehetséges ezt megtenni.
2019. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 omba ***** válasza:
50%
Egyszer elváltam miatta, egyszer meg nem, csak kapartam a falat. Mind a kettő elég szar megoldás lett.
2019. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én nem tudok ráhajtani senkire. Soha nem tettem, nem tudom, hogyan kell, ez esetben is ő kezdeményezett.

A kapcsolat teljes megszakítása is lehetetlen. Nem is szeretném, ha megtudná, de már említettem, hogy sokszor járunk egy közösségbe, még édesanyáink is jóban vannak. Gyerekként így ismerkedtünk meg.

Nem kell új pasi. Egyszerűen csak ő kéne, viszont ez nem kölcsönös, úgy tűnik.

Az egyedüli, amit nem értek, miért ír néha...

2019. nov. 10. 01:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerinted mégis miért ír? Mert kanos és erre jó vagy. Nagy barátság ez is. Komolyan 36 vagy? Akkor sok boldogságot így.
2019. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!