Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt közületek olyasvalaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt közületek olyasvalaki, akinek a párja egy messzi országban lakik?

Figyelt kérdés
Az én párom egy teljesen másik kontinensen él, és már többször is találkoztunk. Nem magyar, így angolul beszélünk egymással. Van pár kérdésem ezzel kapcsolatban, kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra. Például, hogy a családi összejöveteleken hogy megy egymás között a kommunikáció? Nektek hányszor jön össze az egymáshoz utazás egy évben? Milyen gyakran beszéltek egy nap? Vagy akármi. Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. okt. 13. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Te...azt vágod, hogy ez minden, csak nem párkapcsolat? Te csak "A magyar csaj." vagy, akivel írogat, meg ritkán megrak.
2021. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy fog ő bármiféle családi rendezvényen résztvenni...?
2021. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Valójában én “A magyar csávó” vagyok.
2021. okt. 13. 15:11
 4/12 A kérdező kommentje:
Amikor legközelebb jön, több hónapot itt fog maradni.
2021. okt. 13. 15:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Húgom volt férje külföldi, minimálisan beszélt magyarul, anyukánk meg angolul nem. Hugi fordított mindig.
2021. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Áh, értem. Az kicsit macerás lehetett. Köszönöm :)
2021. okt. 13. 15:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem, de az édesanyám párja Németországban él.


A szülőhelyük közös, gyermekkorukban egy épületben laktak :)

2021. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm jár egy olasz csajjal most, illetve már jegyesek és együtt is élnek. Ők sosem voltak ilyen levelező párkapcsolatban, mert eleve külföldön ismerkedtek meg, és unokatesóm is ott él(t). De a családi összejövetelen általában szegény csaj alig tud valakivel beszélni, mert senki nem tud angolul, csak én. De azért elvan, be is fogadta mindenki. Ennyit tudok igazából mondani.
2021. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Az előző kapcsolatomban az utol 6 hónapban távkapcsolatban éltünk, máskontinensen.

Írásban minden nap tartottuk a kapcsolatot, telefonon, videóhívásban heti 1-2szer (időeltolódás, ott a hétvégék is más napokra esnek, mindketten dolgoztunk, nem volt mindig könnyű összeegyeztetni).

A fél év alatt én egyszer látogattam ki, ő az útlevele (nem EU-s) meg a COVID miatt nem tudott jönni.

Nekünk nem jött össze, én fél év után feladtam a kínlódást, mert kiköltözni nem szerettem volna, ő meg nem tudott idejönni.

2021. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
*utolsó 6 napban bocsi
2021. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!