Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a maximális távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a maximális távolság egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtem egy lánnyal, akivel kölcsönösen egymásba szerettünk, viszont a probléma ott van, hogy 150km-re lakunk egymástól. Én nagyon távkapcsolat ellenes vagyok, és úgy döntöttem le kell zárjam a dolgot. Ő meg teljesen kiakadt, hogy biztos nem szerettem, csak kifogást kerestem. Ez viszont nem így van, viszont tudom, hogy csak heti 1-2szer tudtunk volna találkozni hétvégente, de akkor se mindig. Nekem az kevés, és tudom nem bírtam volna ki ezt a kevés találkozót. Szegény lány sírt emiatt, és most én érzem magam rosszul emiatt. Ráadásul a lány még iskolás(18 éves), én pedig dolgozok(21 éves), ez is nehezítette volna a dolgot. Nektek belefért volna ekkora távolság? Vagy mi nektek a max távolság egy kapcsolatnál?


Egyszer találkoztunk személyesen Pesten, akkor adtunk egymásnak elérhezőséget, azóta nem találkoztunk, csak írogattunk. (Egyikünk se pesti)



2017. aug. 24. 00:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon kell szeressek valakit, hogy 150km se zavarjon, magyarán ahhoz azért valami személyes kontakt is kell.

Alapból olyan 50km.

Habár nem szeretem számosítani.

2017. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt barátnőm,aki 120km-re lakott. Nem működik. Legalábbis akkor nem,ha egy komoly kapcsolatot akarsz. Az ilyen írogatunk egymásnak,telefonálgatunk dolog csak keveseknek elégíti ki a társas igényét. Az elején mindig mindenki lelkes és kitartó,de aztán jönnek a viták,miért nem voltál elérhető,kivel voltál, miért megint én menjek hozzád és hasonlók.
2017. aug. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt akartam mehelőzni, mert úgy gondolom, csak a baj lett volna ebből idővel, nekem se elég az írogatás, ott akarok lenni mellette. Nekem is olyan 50km ami még belefér, és könnyen megoldható.
2017. aug. 24. 00:33
 4/16 anonim ***** válasza:

Volt egy csajom a társasházban közvetlenül a mellettem lévő lakásban lakott, még csak nem is az emeleten.

Na ez kényelmes volt, fürdés után át csoszogott fürdőköpenyben 3-4 lépés távolság lehetett a két ajtó között.


Szerintem sem jó messzire menni, a szomszéd utca még elmegy, esetleg a kerületben de már itt is kocsizni kell. Amugy is ha van csajom utálok ritkán találkozni a heti 3 alkalom semmit sem ér ugyhogy ezt is az elején tisztázni kell mert el se kezdem, na de hogy még messze is lakjon az már főleg nem.

2017. aug. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Budapesti vagyok, Budapesten kivuli ferfival nem ismerkednek. Olyan tavolsag a maximum, aminel megoldhato a mindennapi spontan talalkozasok is akar.
2017. aug. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Pesten megértem. Annyi ott az ember mint a nyű. Vidéken mér más amint helyzet. Egy faluban lakok, ahol nincs olyan lány, akinél kezdeményeznék. A szomszéd faluban szintén nincs, és az azutániban sincs. Vác van hozzánk aránylag közel, ott próbálkozok, de csak bulikban.
2017. aug. 24. 01:55
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Nekem Budapest belváros. Van tapasztalatom tavkapcsolatban. Elég volt. Még külvárosi kerületben sem ismerkedem. 5-9. Kerület. Sorry, de elég volt az utazás.
2017. aug. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Köztem és a párom között több, mint 800 km volt a távolság. 2 évig éltünk távkapcsolatban, nagyon nehéz időszak volt, de átvészeltük. Mostmár több éve együtt élünk :)
2017. aug. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
-18cm
2017. aug. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha legalább minimum 2 hetente együtt tudunk lenni 2-3 napot, akkor nem lényeg a távolság.
2017. aug. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!