Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejönnétek olyan csajjal, aki nem különösebben szép (viszont ápolt), DE olyan szép ajkai vannak, mint Angelina Jolie-nak?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy egy gyönyörű száj mennyire tud külsőleg "felértékelni" egy csajt,ha nem egy bombázó.
2008. dec. 11. 23:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Tudnál kűldeni képet rola?

Tőbet tudnák segiteni.

2008. dec. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Megölne ha kiraknám a képét:)
2008. dec. 11. 23:51
 3/20 anonim ***** válasza:
ad hatok email cimet? nem látja senkise csak én?
2008. dec. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi,inkább nem
2008. dec. 11. 23:59
 5/20 anonim ***** válasza:
akor sajnálom de nem tudok segiteni szerintem ezt neked kel eldőnteni hogy tecike a csaj neked vagy bejőne szerintem ne az interneten kérdezél ijet hogy szerintetek jól nézeki Mi honan tudjuk ezt?
2008. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Egy szép ajak lehet szexepil. De azért ne legyen táskaszájú.

Képpel többet tudnék mondani.

2008. dec. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem,mert én LÁNY vagyok és nem tudom férfi szemmel megítélni...

Van egy lány,akinek átlagos arca van,átlagos teste,de gyönyörű szája.Pont mint az emlitett színésznőnek.Igazából arra vagyok kíváncsi,mint irtam is,hogy nem azt kérdezem h szerintetek jol néz e ki ez a csaj..hanem azt hogyha láttok egy nőt,akit nem tartotok annyira vonzónak,de van egy testrésze,amire azt mondjátok,hogy ez gyönyörű,akkor képesek lennétek e ezáltal vonzónak látni az EGÉSZ nőt.(most belső értékeket hagyjuk)

2008. dec. 12. 00:09
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen, képesek lennénk. És ez igaz bármely karakteresebb testrészre is.
2008. dec. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hű, bazze, micsoda értelmi szint... "ne az interneten kérdezél ijet, honan tudjam"... áááááá :-D
2008. dec. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire szexi az a száj számomra. Ha azt érzem, hogy azonnal meg kell csókoljam akkor lehet...

De egyébként ha a testében semmi nem fog meg, nem szexi és az arca is olyan semmilyen akkor egy száj nem sokat segít.


Persze nekem szép szám van, lol :DD amolyan "csókolható" :P

2008. dec. 12. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!