Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy átlagos lányból szép nőies nőt varázsolni?

Figyelt kérdés

Adatok:


168 cm magas vagyok, jelenleg 66 kg. Már sokat fogytam és és még a cél az 57 kg.


Nagyon fehér bőröm van, nem is bírja a szoláriumot. A hajam halvány szőkés barna. A szemem élénk zöld.


Alapjában mindig farmert viselek+ pólókat, sportcipőt.


Szeretnék nőiesen öltözni, segítenétek pár tippel?! A szoknyákhoz még sokat kell fogynom, mivel eleve széles a csípőm is.


A smink: a szemem szoktam kihúzni fekete ceruzával, a kozmetikus szerint ez nagyon szépen kiemeli a zöld szemem, meg fekete szempilla spirál. A számra szoktam még néha egy kis rózsaszínű labellót kenni.


2011. nov. 2. 10:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Mi baj van a mostani stílusoddal? Én is kb. így öltözködöm... de nem érzek rá késztetést, hogy mondjuk szoknyát hordjak vagy valami... Legyél önmagad és kész..


17/L

2011. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Fesd vörösre a hajad, az nagyon begerjeszti a pasikat. A többi nem látható szőrzeted lehet szőke, lesz majd meglepődés.
2011. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az, hogy sportos vagyok, pedig nekem nem ez a stílus tetszik. Csak ha látod egy szép blúzt, egy csini felsőt, inkább nem veszem meg, mert úgy gondolom, rajtam nem állna jó, mert kicsi a mellem stb. Nem jó az alakom. Amikor 57 kg voltam, mert nem rég híztam meg, akkor sem volt szép alakom, és nem mertem öltözni.


Miért?

A magasságomhoz 39-es a lábam.

-kicsi a derekam, széles a csípőm, és mindehhez 70/B-s a mellem. :(

2011. nov. 2. 10:31
 4/20 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy nőies legyél nem kell szoknyát felvenni. Én nőiesnek gondolom magam, mégsem hordok szoknyát, mert nem szeretem.


Hordjál cső vagy répaszárú farmert, magassarkút, egyszerű felsőket(értem ezalatt, hogy nem kell mindenféle csillivilli, cukimuki mintázat), meg viselj ilyen zipzáros kapucnis pulcsik helyett csinos kardigánokat.


Ez pl. nőies: [link]


Persze találd meg a hozzád illő színeket, megfelelő szabású ruhákat. Ja és nem feltétlenül kell magassarkú, ha nem szereted.


Ez a csizma sem magassarkú, de szerintem csinos, nőies. [link]

2011. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy kicsi a melled és széles a csípőd. Ezek mellett is fel lehet csinosat öltözni. Keress rá ezekre, hogy kisebb mellűeknek, széles csipővel milyen fazonú ruhákat ajánlanak. :)
2011. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

szerintem meg így vagy jól ahogy vagy.


a mai viselet ribanc vagy szürke.


minek akarsz ribanc lenni?

2011. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A fehér borodhoz, zold szemedhez valoban remek valasztas lenne a voros haj.

Figyelj, én 31 éves vagyok,magas, kis mellekkel, széles, kerek csipovel, és mégis imadom a szoknyakat, kotott ruhakat. A széles csiponek van egy nagy elonye- sokkal jobban " kihozza " a derekad vékonysagat- egy boltban vigyél be a probafulkébe egy nem csiposzabasu szoknyat, probalj fel hozza egy vilagos bluzt,egy hosszabb nyaklanccal vagy egy térdig éro ruhat, egy ovvel a derekadon,meg fogsz lepodni :)

A noiesség nem a 10 centis cipoket jelenti, sem a miniszoknyat, vagy a mélyen dekoltalt ruhakat. A noiesség - annyira kozhely , tudom- belulrol fakad, a tartasodon, a beszédmododon, viselkedéseden latszik, a noiesnek kikialtott ruhadarabok ehhez csak hozzatesznek, de nem ezek fognak " nové" varazsolni. Eloszor sajat magaddal kell elhitetni, hogy " noies" vagy, meg kell éld a noiséged, és hidd el, utana osztonosen ra fogsz jonni arra,mi all neked jol, akar ruhazat, frizura, vagy smink tekintetében.

2011. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ha visszanézem a 3-4 évvel ezelőtti képeimet, azt látom, hogy igaza van annak, aki azt írta nekem, hogy szép vagyok. Átlagosan szép és ki lehetne belőlem hozni még szebbet, csak vissza kell fogynom a régi súlyomra.


Csak nem boldogulok a színekkel, hogy mit mivel, milyen darabot mivel kombináljak?


PL: sötét kék csőrarmer. Zudjátok azaz indikó sötét. Meg hozzá pl egy olyan fekete csizma, amit linkeltél, csak feketében. Ahhoz milyen típúsú felsőt és milyen színt vegyek fel, ami a hajamhoz passzol? És ékszerekben? Én ezt nem látom át, ezért általában mindig feketét szürkét kombinálok, gondolva azt nem cseszhetem el. :)


A hajamról: nyáron barnára volt festve, nem volt rossz, adott egy kis színt, de annyi macera van a hajjammal, hogy inkább a régit akarom. A hajamnak van ugyanis egy jó tulajdonsága. Ledobja a festéket. A fodrász azt mondta ő még ilyet nem látott. 2 hajmosás után 2 centis lenövésem volt, és egészében ment ki az egész hajszín. Se festék, se színező, bár utóbbi még csak-csak benne marad. Szóval ideg az egész, inkább hagyom most, a régi színt akarom vissza.

2011. nov. 2. 11:06
 9/20 A kérdező kommentje:

Viselkedésben a párom szerint sokkal nőiesebb vagyok, mint a mai huszonévesek. Ő 30 éves.


Azt mondta nagyon kedves vagyok, és imádja, hogy soha nem beszélek trágárul , szerinte szépen fogalmazok stb.


De nem tudom, más ezt hogyan látja, ő elfogult lehet.

2011. nov. 2. 11:08
 10/20 anonim ***** válasza:
törpapap megmondja a vrázslatot
2011. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!