Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy férfi-nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M.ani kérdése:

Mit jelent az, hogy férfi-nő között működik a kémia?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
#napielhanyagoltanyuka
2021. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Amikor egymásra néztek és rögtön tudjátok mindketten hogy ebből bizony dugás lesz.
2021. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőnek tetszik a másik. Mai szóhasználattal élve, bejönnek egymásnak. Tovább gondolva pedig, szexuális utón is vonzónak látják egymást.
2021. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért társítják a kémiával,mert reakció indul be.Meglátják egymást,kitágul a pupilla,hevesen ver a szív,elvörösödik,izzad a tenyere,mosolyogni kezd zavartan vagy hirtelen pislog mikor beszél esetleg hadar vagy nem összetett mondatokban beszél.
2021. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szexuális vonzalom, lángolás, szenvedély, stb.

Nekem például vannak ellenkező nemű haverjaim, akikkel remekül kijövök, abszolút nem látom őket csúnyának, de valamiért mégsem vonzódok hozzájuk ilyen értelemben. Én rájuk mondanám, hogy "nincs kémia".

2021. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy letrejon a sav-bazis reakcio. A lugos kemhatasu ondo a savas kemhatasu huvelyben landol.
2021. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Én eddig csak olyat hallottam, hogy azért szakított a csaj mert "nem működött a kémia", de valójában ez is csak a nők fedőszövege arra az esetre, ha nem tudják megmagyarázni vagy szégyellik azt, hogy miért dobták ki a pasit.
2021. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Az telleg igaz, hogy ez egy sablon a csajoktol, de szoktak pozitiv kontextusban is hasznalni, vagyis amikor mukodik. De telleg csak annyit jelent h van fizikai vonzalom.
2021. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 voltam , csak nèzzètek meg a tageket, itt is valami szerető tèmàhoz asszisztàltok
2021. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!