Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak? Lányok titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak? Lányok titeket zavar ha a barátotok már nem szűz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 19 éves lány/nő vagyok.

Még szűz. Sokat gondolkodtam rajta,hogy kiírjam-e ide a gondolataim,de úgy döntöttem,hogy ki fogom.

Szóval pár évvel ezelőtt együtt voltunk a legelső barátommal. Szakítottunk költözés és egyéb dolgok miatt. Nem beszéltünk egy ideig,aztán pedig újra elkezdtük tartani a kapcsolatot az interneten. Baráti kapcsolatot.

Viszont már kb egy éve próbált újra visszaszerezni. Mostmár úgy döntöttem,hogy adok még egy esélyt. Utána volt még egy barátom,de semmi olyan dolog nem történt.

A lényeg az,hogy a fiú,aki kapott még egy esélyt itt volt múlt héten. Nagyon jól éreztük magunkat és újra kezdtük.

Ő viszont már volt utánam szexuális kapcsolatban. Több személlyel is. Kettővel állítólag.

Mikor itt volt nálunk nem történt meg az a dolog,viszont apróbb dolgok igen. Nem szeretném részletezni,de az egyik dolog után,amit csinált velem,azt mondta,hogy ezt senki nem élvezte még ennyire .

Ezt említettem is neki később és azt mondta,hogy ezt ne értsem rosszul.

De nekem nagyon rossz. Alapból,hogy már volt mással is én pedig nem. Ilyenkor eszébe jutnak az előző barátnői? Nem tudom olyan kellemetlen. De iszonyat úriember volt végig és óvatos. Azt mondta már 2 éve nem volt senkivel és ellenállni se tud nekem. Azt is mondta hogyha úgy van,akár egy évet is vár,hogy a nagy dolgot megtegyük. Fiúk ezt hogy kell értenem? Vajon engem kíván vagy csak az érzést?

Lányok titeket zavar ha a párotok már mással is volt intim viszonyban vagy ti eltekintetek ettől?

Értelmetlen az egész kérdés,de normális válaszokat kérek szépen



2021. okt. 15. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

"Értelmetlen az egész kérdés,de normális válaszokat kérek szépen"


Értelmes kérdésre bármikor adok normális választ hercegnőm 🤦🏻‍♂️

2021. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Téged kíván, túl komplikálod. Azt meg kifejezetten értékelheted,hogy csak két emberrel volt. Ebben a generációban 20 éves korban az a divat, hogy állatok módjára össze-vissza dugnak. Fiúk lányok bőven 10 partner felett vannak már. Úgyhogy ne rinyálj, értékeld ahogy bánik veled és örülj, hogy nem csak megdugni akar.
2021. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Az arany középút a legjobb szerintem. Az én koromban szűznek lenni már inkább csak a problémás emberek szoktak és megmondom őszintén, nekem sincs kedvem már senkit az alapokra tanítani. Nagyon lohasztó, mikor valakit dugni kell kb tanítani, én ebben nem akarok részt venni többé, elég volt kamaszként. De nem viselném el azt sem, ha egy hedonista-fetisiszta partnerem lenne, aki mindenkin átment és mindent kipróbált. Ez látszik az illető viselkedésén általában, meg a férfiak nagyon szeretnek maguktól eldicsekedni ilyenekkel... 🤦‍♀️ Mondjuk sokaknak már az is beteg, hogy ha komolyra fordul a dolog, én elmegyek mindenkivel std szűrésre. Magamtól egyébként is rendszeresen járok vizsgálatokra, de azzal, akivel gumi nélkül is próbálkoznánk már (én folyamatosan használok hormonális fogamzásgátlót), számomra alapvető, hogy megnézzük ezeket a dolgokat.
2021. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem, ha az van, amit leírsz, akkor legyél nagyon boldog, hogy egy ilyen pasit találtál. Én egy évet nem várok a nagydologra:)
2021. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
A szüzesség elvesztése egy nagyon túlmisztifikált dolog, inkább vesződséggel jár mint előnnyel, nekem ez a tapasztalatom. 20 évesen mindkét fél kezdő még akkor is ha már nem szűz, ki akarják magukat próbálni, majd idővel rájönnek mitől is működik jól a szex adott partnerrel. Ehhez kell egyfajta érettség, a mennyiség nem pótolja a megfelelő partnerrel szerzett tapasztalatot, ezt biztosan állíthatom. Ha visszagondolok mit csináltam 18-20 évesen kínomban röhögök, annyit dugtunk az akkori párommal, hogy nem volt bőr a farkamon, mert az a jó. Most 15 perc alatt 2-3 alkalommal is elmegyünk a párommal és nem hiányzik az órákig tartó reszelés, olyan mintha egy túlélő edzésen lennék. Jó szex lényege a kölcsönös adok-kapok, párom felel az én boldogságomért és én próbálom ezt valahogy viszonozni, fontos hogy mindkét fél kezdeményezzem. Amikor szűz nővel voltam mindig azzal voltunk elfoglalva hogy előre megterveztük mi fog történni, ez adott egyfajta biztonságérzetet, viszont kiölte a spontanaitást. Idővel javult a helyzet, de nem minden pasi türelmes annyira, hogy ezt kivárja(ahogy a nők sem a férfiakkal). A fiatal nők gyakran azért választanak idősebb pasikat szexpartnerként, mert nem akarnak bénázni, gyorsan el akarják sajátítani a jó szex alapjait, és nyíltan meg is mondják a férfinak, hogy csak időleges kapcsolatban gondolkodnak majd továbblépnek.
2021. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Jó szex lényege a kölcsönös adok-kapok, párom felel az én boldogságomért és én próbálom ezt valahogy viszonozni"

Az szép, akkor ez nem valami kölcsönös ha te cserébe csak probalkozgatsz, de tőle alap, hogy kielégítXDD

2021. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Elvarázsolt hercegnők világa vagyunk
2021. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szoval kinyalt teged a csavo, es az elozo noi nem elveztek ennyire ahogy nyal. Gondolom ez azert van, mert a tobbi nonek volt osszehasonlitasi alapja, neked meg meg uj volt. Nagy dolog.


Ha bejon neked a csavo, fekudj le vele, ne agyald tul a dolgot.

2021. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed h készen állsz, akkor feküdj le és kész.

Csak ne kapkodj.

2021. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavar, ha valaki felnőtt fejjel szűz és glorifikálja a szüzességet. Az egy vallomás a szememben arról, hogy "éretlen vagyok és alkalmatlan egy felnőtt életre". Ugyanolyan szánalmat érzek ezek iránt az emberek iránt, mint azok iránt, akik azt hiszik, hogy gyerek/párkapcsolat nélkül nincs boldog, teljes élet vagy azok iránt, akik azt hiszik lesznek valakik attól, mert xy egyetemen szereznek diplomát, "nem valami szar helyen". Üvölt az ilyen emberekről, hogy nagyon sok dolgot kell még tanulniuk az életről és nagyon sokszor fogják elkenni a szájukat, mielőtt eljutnának egy mentálisan egészséges, normális élethez. Ha egyáltalán...
2021. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!