Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért zavar sok férfit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar sok férfit a smink? Miért gondolják, hogy miattuk sminkelnek a nők?

Figyelt kérdés

Nem értem a felháborodást amikor a sminkről van szó.

Még ha új arcot is fest magának az illető nő, csak az ő dolga, és ha ez nem jön be a férfinak, akkor nem muszáj kezdenie vele.

Esetleg rosszul gondolom?

Mi sem vagyunk dilemmázunk, hogy növesszen borostát vagy éppen borotválja le első randira, mondván átverés és másik pasit kapnánk...


2017. jan. 23. 20:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*mi sem dilemmázunk
2017. jan. 23. 20:59
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

A borosta még mindig egy természetes dolog, ellenben a sminkkel.

Kinek akarsz tetszeni, talán a nőknek?

2017. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

A kérdés egyenértékű ezzel:


"Miért zavar sok nőt a hazugság? Miért gondolják, hogy miattuk hazudnak a férfiak?


Nem értem a felháborodást, amikor a hazugságról van szó.

Még ha új arcot is fest magának az illető férfi, csak az ő dolga, és ha ez nem jön be a nőnek, akkor nem muszáj kezdenie vele.

Esetleg rosszul gondolom?

Mi sem vagyunk dilemmázunk, hogy sminkeljen vagy éppen ne az első randira, mondván átverés és másik nőt kapnánk..."


A smink csak festék. Ez van.

Sminkelhetsz, de az, ha természetes vagy, az nagyon szép tud lenni. És baromság, hogy minden férfi utálja. Én speciel nem szeretem, de van férfi, aki azt gondolja, hogy a nőnek igenis illik sminkelnie stb.

Szerintem csak festék, és nem szeretem, ha valaki minden napos módon sminkel.

2017. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Továbbá kérdés szerintem gyakran, hogy kinek akar tetszeni... ilyenkor jön, hogy hát a nőknek akarja megmutatni, hogy milyen szép... JA SMINKKEL együtt.


Ha nem képes a nő elfogadni magát smink nélkül, akkor mi miért fogadjuk el őt azzal együtt? Pont egy olyan nőre van szükség, akinek van elég önbizalma a saját arcát vállalni, és nem egy újat festeni. Nem a nőknek akar tetszeni, meg a férfiaknak, hanem sajátmagának, mert smink nélkül nem képes a tükörbe nézni. Ezt én néha már függőségnek nevezném.

2017. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Van akit zavar? Szerintem is magánügy, csak akkor zavaró, ha kötelezően szépnek kell nevezni valamelyik végletet, mert "az úgy van"... Illetve mikor a véglethez tartozók mindenkit meg akarnak győzni, ha az a jó és a másik véglet a rossz.


Nem tudom milyen férfiak azok akik első randin ezt kezdik el elemezgetni, hogy "Hmmm, a sminked nem túl jó, az alapozó rendben van, de a szemceruzával bánhattál volna kecsesebben is" Na az ilyen férfitól még várnám ahogy a végére odateszi, hogy "cicabogár" és utána a cipőd elemzi.


Számomra a két véglet taszító, aki abszolút ellenzi és akinél ott a 10 centis vakolat. De legyen, másnak biztos tetszik, és mindenkinek más áll jól. Nem tetszhet mindenkinek minden.

2017. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Azert hogy nőként válaszoljak. En sminkelem magam, napi redszeresseggel, kivéve ha otthon maradok vagy a csaladomhoz utazom. Es hogy kinek szeretnek tetszeni? Elsősorban magamnak. Es nem, nem azert mert smink nélkül nem tudok tükörbe nezni. Szep vagyok sminkkel es smink nélkül is.

Tényleg nem ertem, hogy néhány embernek, leginkabb ferfiaknak miert kell ilyet írnia, hogy egy no azert sminkelni magát mert anélkül nem tus tükörbe nezni, holott az illető szerintem (férfi lévén) meg sosem sminkelte ki magát, nem ment ugy utcára ergo ilyen téren tapasztalat nélkül beszél bele a világba.

2017. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Ha emiatt írtad a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Leszögezném, nem azért tettem fel a kérdést mert felháborít vagy zavar, hanem mert nem értem, miért viszi túlzásba, értsd: "új arcot is fest magának", aki túlzásba viszi ha egyszer a "gyári arca" is problémamentes, illetve mi lenne a reakció, ha megkérnék, hogy mossa le. Nem akartam megbántani senkit, sajnálom, hogy félreértettetek.

2017. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azert engem a lepontozasom miertje is. :)
2017. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hetes vagyok. Bocs azt elfelejtettem írni, hogy nem vagyok "sok férfi", csak egy vagyok. Ne hibáztasd a többieket, ha rám haragszol. Ha gondolod, írhatsz privátot is, megbeszélhetjük.
2017. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A smink érdekes dolog, egyik előző munkahelyemen szinte igénytelenségként kezelték ha nem volt a női alkalmazottakon valamennyi smink.

Meg a netes oldalak háromnegyede cikkez arról, ha egy híres nő nem visel sminket valami nevezetes alkalomkor (gálán, díjkiosztón, mittudoménmicsodán) szóval valamilyen formában mindig megkapjuk, hogy a normál kinézet egy nőnél csak akkor lehet teljes, ha van rajtunk valamennyi smink.

Természetesen a pasiknak joguk van ahhoz, hogy ne válasszanak sminkelni szerető nőt, de az viszont rohadt gáz, amikor megjegyzéseket tesznek olyan nőkre, akivel nem akarnak/amúgy sem lenne esélyük párkapcsolatba keveredni.

Majd ha a világ elér arra a pontra, hogy ne legyen feminista megmozdulásnak elkönyvelve az, ha egy közszereplő nő nem sminkeli ki magát (és aztán nem írnak róla utána olyan cikkeket, mint "EL SEM HINNÉ, HOGY NÉZ KI XY SMINK NÉLKÜL!!!!! MEGDÖBBENTŐ!! HA EZT MEGLÁTJA, ÖN SEM FOGJA OLYAN OCSMÁNYNAK ÉREZNI MAGÁT!!!!!!") és a sminkgyártók nem manipulálják folyamatosan a nőket ("Be akarsz jönni a pasiknak? - Sminkelj! Meg akarod mutatni, hogy egy erős független nő vagy, akit nem érdekel a pasik véleménye? Sminkelj!) meg amikor nem lesz lomposságnak elkönyvelve a munkahelyen, vagy baráti társaságban, ha egy nő nem fedi el a bőrhibáit, meg a szeme alatti karikákat, akkor majd talán alapja is lesz a pasik felháborodásának a sminkelő nőkkel szemben.


Az meg külön érdekes kérdés, hogy miért sminkelünk; hogy akkor is sminkelnénk-e ha mondjuk egy lakatlan szigeten lennénk és TÉNYLEG nem látna minket senki? - Ez előfordulhat; én pl még akkor is lakkozom a körmöm, amikor tudom, hogy a jóisten se néz a kezemre, de azt már nem tudom, hogy akkor is ennyire örömömet lelném-e a lakkozásban, ha egy olyan világban növök fel, ahol a színes körmök és a mani-pedikűrözés senkit sem érdekel, és nincs összekapcsolva a szépséggel. Érdekes dolgok ezek :D


(megj.: Bevezethetnénk, hogy az a pasi, aki elvárja, hogy a nő, akivel ismerkedik természetesen nézzen ki, maga is borotválkozzon meg? Csak a további nézeteltérések elkerülése végett...)

2017. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!