Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, ha valaki jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha valaki jó nő mégse dicsérgetik?

Figyelt kérdés

Van egy idősebb nőismerősöm.

Tinédzser korában csontos volt, szeretett volna teltebb lenni.

Később nőiesebb lett, de utólag tudta meg sok-sok év után, hogy mikor felsőoktatásba járt, milyen jó nőnek tartották. Állítása szerint neki nem mondták és a pasijai se dicsérték soha. Több mint 20 év után írta meg egy volt csoporttársnőjének a fiú tesója neki, hogy neki ő tetszett.


Hosszú évekig fogalma se volt róla hogy ő jó nő (nem tartotta magát annak) mert neki nem mondták (vagy csak a háta mögött egymás közt).


Ennek mi lehet az oka, ha valaki jó nő, csinos és mégse dicsérgetik?


Mikor is azt látom közösségi oldalon, hogy csúnyácska, objektívan se szép nőket is dicsérgetnek?

Sőt, munkahelyen is azt látom, a pasik már minden nőt megcsicsérnek, nyaliznak, még úgyis hogy utána vagy előtte nekem vagy másnak pedig kibeszélték.



Szóval, mi az oka annak, ha egy jó nőt nem dicsérgetnek vagy nem neki mondják?



2021. okt. 16. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
most komolyan azt kérdezed, hogy 20 évvel ezelőtt hogyan kellett volna bókolni a pasiknak?
2021. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Itt valami nem stimmel. Ahogy írod, még a kevésbé jó nőknek is "nyaliznak", dicsérgetik őket, a tényleg jó nőknél ez meg pláne így van.

Az én ismeretségi körömben vagy azokat a nőket nem szokták dicsérni, akiken az látszott, hogy így is odáig vannak saját maguktól, vagy azokat, akiken az látszott, hogy egyáltalán nem vevők az ilyesmire, sőt alapvetően a kapcsolat lehetőségére sem.

2021. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Pont azért kérdezem mert én se értem. Ha tudnám nem kérdezném.


Nyilván nem voltam ott, nem tudom, az idősebb nőismerősömet miért nem dicsérgették.

De ő állította azt, hogy emiatt (se) gondolta magát jó nőnek és nem volt önbizalma, mert neki sose mondták hogy jó nő.


70-es, 80-as években volt fiatal nő, nem tudom akkor hogy volt.


Mert én meg azt látom szinte mindenkit dicsérnek, azt is aki nem az.


De azokat dicsérgetik a környezetemben legjobban, akik pont hogy el vannak szállva maguktól és nem is jó nők.

2021. okt. 16. 18:46
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

lehet, dicsergettek, csak nem vette eszre, illetve nem ilyen direkt formaban tettek, hogy a szemebe mondtak, hogy szep/jo no.

meg nem mindenki ilyen dicsergetos tipus, legalbbis szavakkal nem, lehet ilyen emberekkel volt korulveve. vagy megkozelithetetlennek, zarkozottnak tunt es ezert aki dicserte volna, az is inkabb megtartotta maganak a bokot.

ezer oka lehet, de szerintem mar mindegy kb.

2021. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Biztos zárkózott volt. Nem fogok olyan nőt dícsérgetni, akinek egy mosolyt megereszteni is luxus.
2021. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Attól hogy egy vkinek tetszett még nme biztos, hogy jó nő volt.


5-ös. Ha vki zárkózott, még lehet kedves másokkal és mosolyog is. Én is ilyen vagyok,de szoktam mosolyogni az emberekre.

2021. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja a dicséret nem ingyen van? Mosoly az ára?
2021. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Szar érzés, én is megéltem. Nekem 30 éves koromban hozták először tudomásomra, hogy egyébként jó pasi vagyok. Akkor már túl voltam a főiskolán, kínos, izzadós ismerkedéseken. Nagyon nehezen kezdeményeztem, mert nem gondoltam, hogy sikerem lehet szebb lányoknál.A molett, kevésbé szép lányoknál persze mindig képben voltam, de náluk minden más fiú is.

A feleségem volt az egyetlen, akinél sikerrel próbálkoztam. Semmi önbizalmam nem volt.

2021. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Kedves kérdező a magszemélyiséged az oka. A fiatalkori alacsonyabb önértékelésed, önbizalomhiányod amit részben még most is cipelsz magaddal hiába kezdi a tudatosabb felnőtt éned rendbe szedni az önbizalmadat. Újra és újra vissza akarsz nyúlni a tinikorodba.
2021. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az egyébként elég gáz, ha valakinek a külsejére épül az önbizalma. A leginstabilabb alap, amire építeni lehet.
2021. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!