Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolat?

Figyelt kérdés
Így működünk lassan 2 éve. Közben meg szakad a kapcsolat mikor egyikünknek van valaki a láthatáron de most viszont nem. Közölte van neki egy 22 éves csaja, a pasi 43 éves (a lánya lehetne) tegnap előtt be ültünk egy étterembe egy barátjával, csak jó vélemények van rólam a pasi (45). Akivel 'együtt vagyunk' ott be nyigi miért nem jövünk ősze stb... Ezt se értettem. De a másik, hogy valami oka van annak, hogy nem akar komoly kapcsolatot, hanem a 22 evést választotta. Miért lehet ez? Én 31 vagyok. Volt, hogy el utaztunk ketten másik városba ketten jöttünk mentünk és kész. Nekem ez addig úgy jó amíg nincs komoly kapcsolatom, de nem értem miért húz ennyire a lánya korabeliekhez? Nem rejteget, fel vállal mindig bokol mennyire teszek neki stb....
2021. okt. 17. 16:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
79%
Hogyhogy egyikkel se? Azt írtad, hogy ez egy szexkapcsolat.
2021. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Épp ezt mondom nem egyszer mondtam, hogy nem.... 5 hónapig zaklatott... Le volt tiltva mindenhol nem vettem fel, magán számról hivogatott utána, akkor tényleg ennyire nem erdeklem?
2021. okt. 17. 17:50
 13/30 A kérdező kommentje:
10#neked szántam
2021. okt. 17. 17:50
 14/30 A kérdező kommentje:
10#3 hete elő került akkor normálisan meg kértem hagyjon békén ne keressen többet, tegnap megint elő került mintha semmit nem mondtam volna... Mi ez az, egész? Ha nem érdekel valaki akkor nem csinálom ezt nem?
2021. okt. 17. 17:51
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Letiltod és kész.

Nyilván arra még szeretne használni, hogyha a jobbik csaj nem ér rá, vagy valamiért elutasítja, akkor maradjon tartalék nő dugni.

2021. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Ezért küldtem el múltkor is de ezt kell játszanom vele életem végéig? Miért nem keres akkor mást? Miért nem hagy békén? És ha még írom neki, hogy velem többet ne foglalkozzon, hanem a kislánnyal? Talán venne a lapot?
2021. okt. 17. 18:00
 17/30 anonim ***** válasza:
73%
De nem érted? Letiltod a telefonszámát és többet nem tud zaklatni.
2021. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
84%

A hozzád hasonló szexkapcsolatok a nőkre nézve cikik és égő kategóriát képeznek. Én nem vagyok nő, de szemem köpném magam, ha a testemet puszta élvezetből odaadnám egy jött-ment akárkinek, majd bemesélném magamnak hogy a szexkapcsolat az ilyen.


Amelyik nő ilyen, az számomra értéktelen, nézzen ki akárhogyan is. Nulla az önbecsülése, akkor más területen miben lenne más?


A pasid is egy hulladék, ne érts félre. Érdekes, a legtöbb ember miért nem keveredik ilyen helyzetbe? Segítek: van tartásuk, céljuk. Ez a pali csak használ téged, milyen érzés egy használati cikknek lenni? A nő a befogadó az engedélyező. Szerinted mennyi nő mond nemet az ilyen lovagoknak? Rengeteg. Ők teszik jól!

2021. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
#18 Szívemből szóltál! N40+
2021. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
De épp ezt magyarázom, hogy nem. Engedem hogy használjon akkor miről beszélsz? Ha azt mondom akkor teszem neki szét mikor fütyül akkor oké de Ertelmezd az egészet utána papolj ilyenekről, de mi nagyon el beszéltünk egymás mellett.
2021. okt. 17. 18:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!