Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen a 37-38 éves férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a 37-38 éves férfiak leginkább csak, szex, barátság extrákkal kapcsolatot keresnek vagy netán akad olyan is aki komoly, tartós párkapcsolat céljából szedték le?

Figyelt kérdés
Én is le szedtem most kivancsisagbol... De már most félek... Lett több párom is ebben a korosztalyban, de egy szót se írták. Most akkor hogy is van ez? N29
2021. okt. 18. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Vannak, de tekintve az ilyen appok nemi elosztását (1 nőre sok férfi jut) valószínűleg futószalagon jönnek neked a férfiak.

Ezek között sok lesz a szemét "dugnálak" és hasonló.

Én ezért nem is használok társkereső appokat.


Ha ragaszkodsz a Tinderezéshez tedd azt, amit a való életben is tennél: Szelektáld ki a szemetet. Fárasztó lesz, most szólok. :)

2021. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

500 párom van, sokkal beszéltem és találkoztam is. Eddig egyik nő sem akart komolyat.

34F

2021. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2021. okt. 18. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:
A férfiak nagy része ott nem akart komolyat alapból.
2021. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37-38?
2021. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt tudom tanácsolni ne add fel nem lesz könnyű, de megéri halászni a zavarosban :) én is feladtam volna de jol tettem hogy nem.

31N ( hasonló korosztályban kerestem mint Te )

2021. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Pedig nagyon a határán állok most. :)
2021. okt. 18. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Èn komolyat keresek egy nekem tetsző, normàlis hölgyel.


41F


Kocsi, lakàs van.

márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!