Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly párkapcsolat szempontjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly párkapcsolat szempontjából mit szólnátok egy olyan férfihoz, aki 34 nővel, és 65 pasival letesített szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egyik sem volt fizetett, önként mentek bele a szexbe vele. De ez a férfi le akarná magát kötni, családot akarna.
2021. okt. 3. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Nálam már az, ha vonzódik a pasikhoz, az kizáró tényező.
2021. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Azért egy komplett STD kivizsgálást ejts meg...
2021. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Kihez szól a kérdés, nőkhöz vagy férfiakhoz. Lehet egy melegnek ez nem lenne olyan gáz, egy nőnek tuti.
2021. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Szóval én lehetnék a 100.? Milyen megtisztelő... Kizárt, nem kezdenék vele. Még akkor se, ha mind a 99 nő lett volna, de így meg főleg. Nekem ez túl sok lenne.
2021. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Érdekes, ezt így nem számoltam össze, hogy a partnerek száma 99-et ad ki, és az új partner, így a 100. lenne. Furcsa, hogy ez így jött ki, nem volt szándékos.
2021. okt. 3. 13:59
 6/16 A kérdező kommentje:
Nőkhöz szól a kérdés.
2021. okt. 3. 14:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam, hogy nem volt szándékos a 100, csak feltűnt. Amúgy mindegy is, ha néhánnyal kevesebb lenne se változtatna a válaszon. Ez már nagyon sok. Biztos van akinek belefér, de szerintem a többségnek ez túl sok.
2021. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A kérdést amúgy a meleg rovatban lévő topik ihletette, ahol ha jól emlékszem 1000 pasi volt meg valakinek. Most ha feltételezzük, hogy vannak ilyen biszex srácok, akik emellé nőcsábászok is akkor mi a helyzet? Főleg akkor, ha az új lány nem tudna semmit a pasi múltjáról.


Amúgy meg nem a nemi identitás, és a partnerek száma alapján kellene megítélni egy embert, ugye?

2021. okt. 3. 14:07
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Már miért ne lehetne megítélni ez alapján valakit, ha kikosarazáshoz már az is elég, hogy nem tetszik valakinek az öltözködési stílusa?
2021. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Már miért ne lehetne az alapján megítélni, ha párkapvsolatban gondolkodik vele valaki.
2021. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!