Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korban "nő be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban "nő be a feje lágya" a férfiaknak a párkapcsolat területén?

Figyelt kérdés

Ahogy én látom, egyszer kb. 30 év körül, de mintha 45-50 éves koruk után ezt "elfelejtenék"!

Tudom, a hormonok miatt "kapuzárási pánik" van, de az mikor múlik el?

Észreveszik magukat ilyenkor a férfiak, hogy bizonyos dolgokat az ő korukban talán már nem kellene erőltetni (túltolják)?

Van aki tisztára "megkergül" 50 éves kora körül és sosem hagyja abba?


Tisztelet a kivételnek!



#kapuzárási pánik #benő a feje lágya
2021. okt. 18. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Van akinek kamasz korban, másnak meg soha.
2021. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az hogy valaki 50 évesen is tenyész bika az jó egészségre utal.
2021. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek soha 😁
2021. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én saját magamból indulok ki.

Már 16 éves koromtól mondtam, hogy de készen állok a kapcsolatra, de ez távol állt az igazságtól. Nem a fejem lágya nem nőtt be, mert korán érő voltam, hanem csak fejben nem láttam át, mennyire is komplikált az egész. Az első alkalom, amikor végre átéreztem az egészet, az akkor volt, amikor a 19-et betöltöttem.

21/F

2021. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24,7
2021. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13 évesen is tudtam volna már beverni más alá a lécet ..
2021. okt. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!