Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőnek is illik meghívni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőnek is illik meghívni a pasit ?

Figyelt kérdés
Párommal élek 4 éve. Külön kasszán vagyunk. Nekem van egy gyermekem akit meg el kell tartanom. A fizetésem a töredéke mint a vállalkozó párom keres. De már felhánytorgatta többször is nekem , hogy én soha semmire nem hívtam el ahol én fizetek. Pl. Ebédelni egy étterembe...stb. örülök ha kijövök a fizetésemből a gyerekkel. A jövőjére is kéne spóroljak. Ő valóban vitt már el étterembe ebédelni egy párszor de ő legalább 4× annyit keres mint én és mellette nincs eltartott gyereke se. Vagy velem van a gond tényleg ki kéne szorítsak neki is és elhívni étterembe enni. Más nők akik együtt élnek meg szoktak hívni étterembe a pasit ? Vagy wellnesre? Más férfiak is szólnának erte a párjuknak?
2021. okt. 19. 12:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Túl sok empátia és érzelmi intelligencia nem szorult a párodba. Nem vagyok híve annak, hogy az egyik félnek azért "illene" meghívni a másikat, mert éppen nő vagy férfi - ennek semmi köze a nemekhez. Ahhoz annál inkább, hogy kinek milyen lehetőségei vannak. Aki a szűkös jövedelméből fent kell hogy tartsa saját magát és egy gyereket is pluszban, annak nyilvánvalóan mások a lehetőségei, mint annak, aki jól keres, és kizárólag magára költ. Ilyen aszimmetrikus viszonyban teljes kölcsönösséget elvárni ebben a tekintetben elég abszurd. Miért vagy vele?
2021. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

ŐŐŐŐ Ez most komoly kérdés? Komolyan megválaszoljam?


OK mint pasi egy fax a párod...


Hja és gondolom őt is te eteted odahaza, rezsit is te fizeted?

Gondolom házimunka is mind a tiéd...

2021. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Hat ha ez a felállás, mint nalatok, hogy neki sokkal tobb pénze van, es kevesebb kiadása, akkor szerintem nem kene ezt felhanytorgatni. Nem tudom mit faj neki egy 10ezer forintos vacsora, gondolom neki nem hianyzik az a pénz, neked pedig hiányozna. Amugy alapesetben szerintem azert a no is hívja/lepje meg a ferfit, de ha mar évek ota ismeritek egymast es tudjatok az “erő különbségeket” akkor felesleges udvariaskodni, miert lenne jo neki az hogy “elveszi” toled a penzt, ami neked most nagyon kell..
2021. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Az a baja, hogy nem te fizetsz, vagy az, hogy nem hívod el sehova? Mert nagyon nem mindegy. Jó érzés amikor megleped egy meghívással, és nem kell, hogy ez drága legyen. Például túrázós szalonnasütésre.


Van még egy fontos téma: a kiruccanások finanszírozása. Amikor ő hív el, vagy te hívod el, mindkét esetben arányosan kéne beszállnotok a költségekbe. Ő 4x annyit keres, neked meg gyerek is van, akkor fizessed a költség ötödét vagy hatodát. Nem az a lényeg, hogy egálban legyetek, hanem a gesztus, hogy a lehetőségeidnek megfelelően te is beszállsz. Ennek kéne legyen az alapnak. Aztán, ha meg akar lepni, nem fogadja el a részleted.

2021. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Ez 4 év együttélés után nem is merülhetne fel. Tudja, hogy nincs erre kereted, örüljön annak, hogy finom vacsorát teszel elé, és kimosod a ruháit stb. Egy bejárónőre, vagy állandó étel rendelésre sokkal többet költhetne, mint 1-1 ilyen meghívásra.
2021. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
5%
Te miért nem keresel többet? Ott van a példa előtted h h kell aztán nem tanulsz semmit
2021. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
én azt se tudom, hogyan tudtok együtt élni 4 éve és külön kasszán lenni főleg ha aszimmetrikus a kerestetek kb az volt az első dolog amikor összeköltöztem a párommal hogy közös kassza.
2021. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, én is el szoktam hívni az élettársamat pl étterembe, Kfc-be. Ő engem többször. (Mi is külön kasszán egyébként.) De nekem szerencsére nem megterhelő anyagilag. Nem tudom, hogy állna hozzá, ha szűkös lenne a keretem.
2021. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ő döntött így h külön kassza. Mivel gyerekem van ezért volt ebből is sok konfliktus h nem óhajtja h az ő fizetéséből legyen rá költve.
2021. okt. 19. 13:20
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem óhajtja... de kedves. Gyerekes nővel él. Hát mindegy, ti tudjátok.
2021. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!