Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákban voltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákban voltam egy fiúval, aztán lepattintott egy másik lányért. 1 hónap után megint rám írt mert már nincs a másik, ti felvennétek vele megint a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mindig azt hangoztatta nekem, hogy hiába csak szexelünk, ő szeretne velem barátságban maradni, azután is, ha már nem lesz köztünk szex. Utána egyszer csak írt egy üzenetet, hogy megismert valaki mást, akivel komolyan gondolná és hogy köszöni a velem együtt töltött szép időket. Utána egy hónap elteltével megint rám írt, elkezdett hívogatni. Elmondta, hogy már megszakította a kontaktot a másikkal és hogy részéről nem volt több a dolog, mint hogy csak megdugta a csajt.

Most megint olyanokat mond, hogy felakarja velem venni a kontaktot, mert hiányzom neki meg az együtt töltött idők, hogy mennyire jó volt velem. Amikor rákérdeztem nála, hogy miért egy hónap után kérdezi csak meg, hogy hogy vagyok, meg mi van velem, azt válaszolta, ha neki úgy tartja kedve akkor 1 hónap vagy 1 év után ír, nem érti mi a problémám.



2021. okt. 19. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen igaza van. A baratsag extrakkal nem mukodik, ha van egy parod es komolyan gondolod, mert megcsalnad vele. Ha te talaltal volna vkt, te is lezartad volna vele, nem baratkoznal. Igazabol ez nem is baratsag, hanem szexkapcsolat. Addig tart mindig mig nincs a masiknak komoly es varmikor ujrakezdheto ha arra igeny van.
2021. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"megismert valaki mást, akivel komolyan gondolná"


Majd:


"Elmondta, hogy már megszakította a kontaktot a másikkal és hogy részéről nem volt több a dolog, mint hogy csak megdugta a csajt."


:D


Szerintem ennél találsz jobb szexpartnert. Bár ha rám hallgatsz (hallgatnál), nem mennél bele szexkapcsolatba, mert sírás a vége mindig. De csináld, te tudod. :)

2021. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem az a problémám, hogy megismert valaki mást, mert számítottam erre egy idő után. Hanem azzal, hogy ez az a tipikus ha nincs ló jó a szamár szituáció, és megint megkeresett, hogy szórakozzon. Ha egyszer valaki lepattint valaki más miatt akkor többet ne írjon, nem értem ha csak szexet akar akkor miért nem keres valaki mást. Ez valahogy akaratlanul is ront az önbecsülésemen.
2021. okt. 19. 18:00
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nem kéne.
2021. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Írta: ő úgy gondolta, hogy kedve szerint elővesz, vagy elrak, te meg hetekig vagy hónapokig várod alázatosan. Meg se fordult a fejében, hogy lett valakid, vagy hogy elutasítod. Gondolom, eddig is erről szólt ez a "barátság", hogy ő füttyent, te meg ugrasz. Mondjuk mindegy, hogy minek nevezitek, ez csak egészségügyi dugás, mindenféle érzelem nélkül.

Ne csodálkozz, hogy rombolja az önbizalmad, ha egy pasi tárgyként kezel és kihasznál. De komolyan megér ez neked ennyit?

2021. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

#3: miért, te végig a szamár voltál ebben a történetben. Semmi sem változott, amikor végre talált valakit, akivel normális kapcsolata lehet.

A helyedben csak akkor nyitnék felé, ha komoly kapcsolat lenne a cél.

2021. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Igen!
2021. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

#2 voltam


Már a #3 hozzászólásod előtt tudtam, hogy te elkezdtél érzelmileg kötődni a sráchoz. :)

Mondtam, a szexkapcsolatosdinak sírás a vége. És ne, ne mondd azt, hogy neked is csak "barátság extrákkal" mert ha tényleg, őszintén semmit nem éreznél a srác iránt, akkor nem lennél megsértődve, hogy addig offolt, amíg mást "csak megdugott".


Mindegy is, a lényeg: Hanyagold a srácot és a "barátság extrákkal"-t. Boldogabb leszel és az önbizalmad is jobb lesz.

2021. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

NE menj bele!

voltam hasonlo helyzetben en sajnos visszafogadtam az illetot, mert ostoba voltam, de nem lett jo vege, te ne tedd. az ilyennek mindig csak addig vagy jo, amig nem talal egy masikat, csak hetek, honapok kerdese, aztan megint eljatssza ezt veled, hogy ‘megismert valakit’, aztan ha azzal se jon ossze a dolog, akkor megint vissza hozzad es igy tovabb. ha nem teszek pontot a vegere ez fog menni, eleg megalazo, nem?

amugyis valoszinuleg az tortent, hogy a csaj dobta ki ot, o meg eloadja, hogy o szakitott es visszakuncsorog hozzad, de nem rajta mult, hogy nem lett tobb a masikkal.

2021. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Valahogy én is úgy érzem, hogy elkezdtem hozzá kötődni mert akkor nem zavarna ennyire, hogy ha más lányokkal is együtt van vagy volt.

Nekem ő mindig azt mondta, hogy senkivel nem akar kapcsolatot, mert még nem tette magát túl az exén. Aztán hirtelen elő áll egy kapcsolat szöveggel, utána még sem, részéről nem volt több a csaj egy szimpla dugásnál. Telóban annyit mondtam el neki, hogy ha ugyan azt akarja folytatni mint korábban, akkor feleslegesen keresett meg. Ha viszont komolyan vesz, akkor találkozhatunk és beszélhetünk. Azóta sem reagál.

2021. okt. 19. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!