Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákban voltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákban voltam egy fiúval, aztán lepattintott egy másik lányért. 1 hónap után megint rám írt mert már nincs a másik, ti felvennétek vele megint a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mindig azt hangoztatta nekem, hogy hiába csak szexelünk, ő szeretne velem barátságban maradni, azután is, ha már nem lesz köztünk szex. Utána egyszer csak írt egy üzenetet, hogy megismert valaki mást, akivel komolyan gondolná és hogy köszöni a velem együtt töltött szép időket. Utána egy hónap elteltével megint rám írt, elkezdett hívogatni. Elmondta, hogy már megszakította a kontaktot a másikkal és hogy részéről nem volt több a dolog, mint hogy csak megdugta a csajt.

Most megint olyanokat mond, hogy felakarja velem venni a kontaktot, mert hiányzom neki meg az együtt töltött idők, hogy mennyire jó volt velem. Amikor rákérdeztem nála, hogy miért egy hónap után kérdezi csak meg, hogy hogy vagyok, meg mi van velem, azt válaszolta, ha neki úgy tartja kedve akkor 1 hónap vagy 1 év után ír, nem érti mi a problémám.



2021. okt. 19. 17:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked most abszolút nincs szükséged arra, hogy megalázkodj! Látja a madár, hogy gyenge vagy érzelmileg, ha róla van szó, ezért szeretné kihasználni a helyzetet. Nem szól ez semmi többről! Okosabb volna hagyni, keressen magának mást, akivel játszhat...
2021. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne. Te fogsz rosszul kijönni belőle.
2021. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon el vagy tévedve.


"ez az a tipikus ha nincs ló jó a szamár szituáció" - Miért, mit gondoltál, mi másról szól a barátság extrákkal vagy a szexkapcsolat?

Arról szól, hogy beérem egy szamárral, amíg nincs lovam. Mert a szex még mindig kellemesebb és biztonságosabb egy szexkapcsolatban vagy barátságban, mint egy kurvával, meg azért olcsóbb is. Meg sokan nem szeretnek olyan nőbe mártogatni, akiben aznap másik 10 is járt.

Így jön a képbe a pótlék, a szamár.

Ez erről szól. Épp ezért nem működik, mert az egyik rendszerint szamarat keres, mert nincs túl valakin vagy épp senkihez se tud kötődni, a másik viszont nagyon sokszor csak azért megy bele, mert azt hiszi, hogy majd ez megváltozik az illetőben. Hogy bele tudunk-e szeretni a másikba, azt elég hamar érzi az ember, elég ahhoz egy találkozás is. Ha valaki kereken kijelenti, hogy csak szexkapcsolatot akar - értsd: veled - akkor az azt jelenti, hogy hozzád nem vonzódik annyira, hogy szerelmes tudjon lenni, de végső soron szexre jobb vagy mint a keze.

Én pont ezért hagytam abba a szexkapcsolatot egyetlen alkalom után, mert rájöttem, abban a pillanatban, ahogy megtalálja azt a nőt, akibe szerelmes tud lenni, elköszönni se lesz ideje tőlem. Én meg nem kérek az ilyen hazug ölelésekből.

2021. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nagyon okosan leírta!
2021. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#13 igazad van.
2021. okt. 19. 20:09
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Tarthatnád magad annyira, hogy szóba sem állsz vele.
2021. okt. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
valahogy úgy érzem, hogy kategóriákkal feletted álló a pasi és csak azért mentél bele abba, hogy kezelgessen téged. Comb szét tár , ész meg áll ?
2021. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!