Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyereknek az ex nevét adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyereknek az ex nevét adni?

Figyelt kérdés

Multhéten felhívott az exem aki kulföldön él hogy a keresztnevemet tervezi adni a születendő fiának .

Mégpedig azért mert eddig is sokat gondolt rám és reméli a fia is hasonló jó ember lesz mint én .


A kapcsolatunk jó , de nem tudtam hogy még mindig ennyire kotodik hozzám .


A szetvalasunk oka hogy 2 kulon iranyba ment az eletunk … en itthon maradtam anno vegyeszmernoknek mert kotottem egy 5 eves szerzodest egy ceggel, o pedig kulföldre ment gyakornoknak . Egy darabig probaltuk tavkapcsolatban de nem ment …


Ezért most bizonytalan lettem hogy lehet eletem szerelmerol mondtam le ?


Szerintem felhivom a heten es megmondom hogy ha ezt a nevet szeretne skkor ezt adja .


2021. okt. 21. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Megható gesztus a részéről, csak kicsit kár, hogy akkor "jutsz eszébe" ilyen módon, amikor már úton a gyereke egy másik nőtől. A helyedben nem akarnám ezt a kapcsolatot újramelegíteni, mert csak fájdalom lesz a vége mindkettőtöknek. Csehov meg Ibsen a drámáikat figyelmeztetésnek szánták, nem receptnek az élethez. :) Részvétem amúgy...
2021. okt. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kérdés akarná e még vagy csak fontos dolog ez még neki, lehet ha a legfobtosabb kapcsolata is volt nem akarná már.


Ha nem csak becsúszott a gyerek és kapcsolatban van az apjával, akkor mindenesetre ez nem egy szép dolog szerintem. Se az apával se a gyerekkel szemben.

2021. okt. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
undorító. nem bírnám elviselni hogy a párom a közös gyerekünknek a volt szerelme nevét adja. ráadásul annak a agyereknek van apja, annak lesz egy fia. mégcsak nem is az apa nevét kapja hanem egy másik férfiét. Normális ez a nő? Csak egy kérdés, ha neked fiad lesz kérdező és a feleséged az ex nevét adná a fiadnak, nem is a te nevedet vagy bármit, és ez úgyis kiderülne előbb utóbb mert rokonok meg miegymás, kellene neked iylen nő? Tiszteletlen, nem százas. És te még itt áradozol róla, hogy életed szerelme meg minden...hát mindketten megéritek a pénzetek.
2021. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
79%

Határozottan visszautasítanám. Megmondanám neki, hogy az életben többé nem állok szóba vele, ha nem tesz le erről a szándékáról.


Oké. Ahogy a szavaidból kiveszem, nem haragban váltatok el - mindössze szépen vége lett. De mit kommunikál ezzel tetszőleges ex? "Ahhoz nem ragaszkodtam hozzád eléggé, hogy kitartsak melletted, de annyival azért "megtisztellek", hogy felszakítom a sokéves sebeket,mert aaaaanyira jó embernek tartalak..." Na ilyet épeszű ember nem csinál. Nincsen ennek helye. Mert akkor döntsük el: Akarjuk a másikat annyira, hogy vele akarjunk maradni (és egy darabig bevállaljuk így a távkapcsolatot, amíg megnyugtató megoldás nem születik a problémakört), vagy akkor vége - akár marad a kontakt akár nem. De ex nevét akkor sem adjuk a gyereknek! Ez mindenkivel szemben gusztustalan. Lehet lepontozni.

2021. okt. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Exem rolam nevezte el a kislányát.

Kulfoldon meg egy macskának adták a nevem:D


Én csak annyit ereztem hogy ez megtiszteltetes es jol esett.:)

Te mi a francnak kombinalsz bele mindent?:D

2021. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Az exnek szíve joga úgy nevezni el a gyerekét, ahogy akarja. De ezt nem lenne köteles közölni is az érintettel, ebben a helyzetben görénység direkt ezzel fájdítani valakinek a szívét, főleg, ha nem teltek el évtizedek a szakítás óta.


Mellesleg, ha jól értem, a kérdező vegyészmérnök hölgy, íme itt a válasz, hogy érzelmesek-e a reálos agyú nők... csak annyira, mint bármelyik másik nő. 🤷‍♂️😊

2021. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Spontan talalkoztunk csak, tobb év után.

Mizu, hogy vagy -szinten beszélgettunk csak.

Mondta, hogy elvált.

Es akkor mesélte el a kislanya nevét is.

(Addig kapcsolatban sem voltunk nem is beszéltunk es tobb ev utan is véletlenul futottunk csak össze

)

Es akkor voltam én terhes a paromtól, de még nem látszott. Én nem mondtam el, nem beszéltem magamrol szinte semmit.epp kulfoldrol jottem haza, errol mondtam csak pár szot.


Csak azt neztem elhűlve, hogy olyan egy lepukkant ember, hogy tudtam en vele járni is egyáltalán anno?


Meghallgattam udvariasan stb es ennyi volt.


Nem fájditotta senki senkinek a szivét. Es ugy ereztem kedves gesztus tole hogy rolam nevezte el.


Azota ő nyitott volna felém, en kizárt.

5.voltam

2021. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aham, s vajon a párja mit szól hozzá, hogy "sokat gondolok az exemre ezért kapná a gyerek a nevét"??? Szerintem neki nem lenne annyira őszinte a mosolya... Ha már a gyerek apjával nincs együtt az más kérdés, mert akkor ez egy beugratás, megpróbál pótpapának behúzni a storyba más gyerekéhez.
2021. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg a párja fél.labbal kint van a kapcsolatbol..
2021. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyébként durva szitu.


Mindig is tudtam, ha egyszer fiam lesz, mi lesz a neve. De aztan kavartam egy sráccal pár hónapig es annyira megtetszett a neve, hogy eldontottem, hogy jövőbeni kapcsolataimban nem arulom el, hogy volt ilyen nevű pasihoz közöm. Hátha fiam születik (majd egyszer valamikor).

De nem tudom, nem annyira a srachoz kotom csak a nev tetszik.


Biztos nem fogadnám ezt el, hogy a masik a kozos gyereknek egy volt szerelem nevet akarna adni.

2021. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!