Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párod a kutyájának adja azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod a kutyájának adja azt a nevet, amit a közös gyereknek terveztetek? 24. N

Figyelt kérdés

Még nincs itt a gyerekvállalás ideje, külön is élünk egyenlőre, de azért közös kitalált nevek, tervek már vannak a fejünkben.

Legalább is úgy gondoltam eddig, hogy mindkettőnk fejében.

A helyzet a következő: vett egy kiskutyát, akinek az lenne a neve, mint amit terveztünk a közös gyereknek.

Persze, ez mégcsak terv volt, nem tartunk még ott, hogy gyerekünk legyen, viszont úgy tűnik nem is fogunk, vagy nem tudom....

Ez számomra elég érdekes, és úgy tűnik mint akit nem is érdekel a közös jövő, közös dolgok...

Csak én látom így?


2015. nov. 21. 20:11
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:

ezt ebből nehéz megítélni


te neked kellene tudnod

de,ha még csak nem is érzed,akkor megette a fene az egészet

2015. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem érzem úgy, és tényleg ebből nehéz megmondani, de számomra ez furcsa...

Én nem adnék egy kutyának ilyen nevet, mert számomra ez fontos, hogy azt a nevet majd az a személy viselje, akinek azt együtt kigondoltuk. És nem egy kutya... aki nem lesz közös soha, tehát nem ilyen szempontból sem tudom azt mondani, hogy azért adta neki ezt a nevet, mert ha összeköltözünk, akkor velünk lesz.

Nem tudom ezt hová tenni magamban.

2015. nov. 21. 20:24
 3/11 opened paradise ***** válasza:

Biztos rosszul esne...

Bár a névtől is függ.

Ha az csülök pl.,akkor nem szólhatnék miatta :D

2015. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:D nem, nem csülök, természetesen
2015. nov. 21. 20:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Névtől is függ, van, ami divat ugyan, meg anyakönyvezhető, mégsem adnám a gyerekemnek, de háziállatnak simán. :-)
2015. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátom szülei például a kutyák neveit adták 2 fiuknak is. Az egyik Benjamin a másik Peter. :)
2015. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nevezzétek őt Indiana-nak :D
2015. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy félreértettétek egymást a pároddal,és ő azt hitte,hogy a kutyának kerestek nevet :DDD
2015. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már' mi ebbe a probléma? Egy kutya egyenértékű az emberrel.
2015. nov. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A párod így született vagy ez szerzett hülyeség?
2017. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!