Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valaki hosszú időn keresztül teljesen mást mutat, mint a valós szándéka és csak akkor derül ki mikor már teljesen megbíztam benne?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon sokan tettek már fel hasonló kérdéseket, de az én esetemben az történt, hogy tényleg nagyon jól összebarátkoztam egy sráccal, szinte legjobb barátom lett. Igaz az is, minden egyes beszélgetésünk alkalmával próbált a szexre is csábítgatni, de én csak a barátja maradtam. Ez látszólag nem zavarta, hosszú ideig, hónapokig rengeteget beszéltünk, bizalmas dolgokat mondtunk el egymásnak.

Kb két hónapja folyamatosan mondogatja, nincs ideje, azért nem nagyon reagál az üzeneteimre, van amikor el sem olvassa, máskor pedig nem válaszol rá, csak napok múlva, de olyan is volt, hogy egyáltalán nem. És ha véletlenül beszélünk, vagy szóba áll velem, akkor már csak a szexre szeretne rávenni, meg sem kérdezi hogy vagyok.

Igen, tudom hogy sokan jártak már így. És nyilván leesett, hogy nem a barátom akart lenni.

Az egészben csak azt nem értem, miért nem lehetett az első perctől kezdve így viselkedni?

Ha az első pillanattól kezdve azt éreztem volna rajta hogy mint embert egyáltalán nem érdeklem, akkor én is úgy álltam volna hozzá.

Nem bizalmaskodtam volna vele, nem engedtem volna közel magamhoz, mert akkor abban a tudatban lettem volna, ha szexet akarok valakitől akkor ő ott lesz rá. És ennyi, semmi dumálgatás.

Lehet nekem is észre kellett volna vennem a jeleket, de akkor is átverve érzem magam, mert hónapokon keresztül színjátékot játszott, amit eddig bírt és most vetette le az álarcát.

De nem kívánom senkinek ezt az érzést, nagyon rosszul esett.

Volt már valaki hasonló helyzetben?


2021. okt. 21. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz az is, minden egyes beszélgetésünk alkalmával próbált a szexre is csábítgatni"


Az első perctől fogva csinálta.

2021. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Azt gondolta, nem fog ilyen sokáig elhúzódni és hamar megfektet, addig tudja játszani, de mégse és megunta.
2021. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Azért ferkozott a bizalmadba mert szex kellett neki. De mondjuk ezt el is mondta neked minden alkalommal. Mit gondoltál meddig fog várni? Ő nem a barátod akart lenni.

Hagyd a fenébe, kicsit naiv voltál de sebaj legalább tanultál belőle. Remélem legalábbis.

2021. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen, a szexet az első perctől kezdve mondogatta, de ő is megosztott velem mindent az életéről, nagyon sokat sztorizgatott nekem és ő maga mondogatta hogy barátok vagyunk, és nem haragszik ha nem akarok tőle mást, mert a barátság a legfontosabb neki velem kapcsolatban.

Persze, nyilván ez hazugság volt, de a fentiek az ő szavai voltak.

2021. okt. 21. 12:43
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Szokj hozzá hogy - bár szomorú dolog - az emberek jelentős része inkorrekt. Hízeleg, dörgölődik hozzád, eljátssza hogy a barátja vagy de közben csak dugni akar, vagy melót szerezz neki, vagy kölcsön adj neki stb. azaz csak előnyöket remél. Amikor meg nem kapja meg akkor hirtelen előjön az igazi arca. Emberismeret és idővel megtanulod kiszűrni őket átlátni a mézesmázas maszkon.
2021. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
"Igaz az is, minden egyes beszélgetésünk alkalmával próbált a szexre is csábítgatni, de én csak a barátja maradtam." Nem Ő változott, Te voltál naiv. Még is így mit gondoltál?
2021. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen naív voltam.

De azt gondoltam, amit ő maga mondogatott hogy barátok vagyunk és ahogy viselkedett mert folyton törődött velem. Egyik pillanatról a másikra 180 fokos fordulatot vett.

2021. okt. 21. 13:06
 8/18 A kérdező kommentje:

És igen, azt is írtam, észre vehettem volna a jeleket.

De én arra gondoltam, miért nem lehet valaki annyira egyenes, hogy az első pillanattól kezdve csak a szexel kapcsolatban érdeklődjön felőlem, és nem kellett volna semmi dumálgatás és sztorizgatás állandóan, minden nap, órákon át. Ennyi. Nem az a probléma hogy ez volt a szándéka, hanem az hogy nem kellett volna barátkoznia velem, nem kellett volna megvárnia amíg a bizalmamba férkőzik, úgy kellett volna viselkednie, ahogyan most: semmiről nem beszélgetünk, semmire nem reagál, csak a szexet kérdezi. És akkor én is így álltam volna hozzá: nem foglalkoztam volna vele.

2021. okt. 21. 13:11
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Megunta. Eddig gondolom remélte higy beadod a derekad de rájött hogy nem lesz szex.

Ne írj neki többet.

2021. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem volt 180 fok. 5 fok max.
2021. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!